1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Złoto lokacyjne

Dyskusja w 'Złoto i srebro' rozpoczęta przez użytkownika Piotrunio, 12 Luty 2016.

 1. Piotrunio

  Piotrunio New Member

  15
  2
  1
  Chciałem się co nie co pobawić w inwestowanie w złoto i znalazłem kilka ciekawych informacji na temat złota lokacyjnego i monet bulionowych, które są wypuszczane właśnie na potrzeby inwestycji. Nie mówię, że jest to pewna inwestycja na której zarobi się jakieś ogromne pieniądze, bo wiele zależy od kilku czynników, między innymi wartości złota, kursu dolara itd., jednak myślę, że kilka - kilkanaście tysięcy można by zainwestować w tego typu złoto.
  Chciałbym zapytać Was czy mieliście jakieś spektakularne wpadki albo sukcesy związane właśnie z inwestycją w złoto lokacyjne? Za wszystkie porady i wskazówki bardzo dziękuję.
   
 2. Agata

  Agata New Member

  29
  0
  1
  Prawda jest taka, że na złocie można zarobić i to sporo. Jest ono bowiem traktowane jako surowiec, stąd też częste wahania cen. W praktyce jednak oznacza to, że można też stracić w przypadku nagłego spadku cen. Zyskowna inwestycja na złocie może polegać na najzwyklejszej w świecie spekulacji. Kupujemy złoto i czekamy aż zdrożeje :)
  Przede wszystkim, nie należy kupować biżuterii, figurek czy czegokolwiek innego zrobionego ze złota. Są to wyroby o niskiej próbie,
  Najlepsza inwestycja ogranicza się właściwie do dwóch rodzajów produktów: markowych sztabek i monet bulionowych.
   
 3. Konrad

  Konrad New Member

  28
  0
  1
  Wzrost notowań nota obserwowany od stycznia bieżącego roku wskazuje na to, że dobiega końca czteroletnia korekta spadkowa. Aktualnie jedna uncja kruszcu kosztuje prawie 1240 dolarów – to najwyższa cena od blisko 12 miesięcy. Dobre prognozy dla rynku złota wynikają z niepewnej sytuacji na globalnym rynku finansowym.
  Cena uncji złota w ciągu ostatnich siedmiu tygodni skoczyła w górę o prawie 16 proc. - do poziomu ponad 1237 dolarów. Tak dobrze nie było od blisko 12 miesięcy. Na to, że złoto ponownie stało się interesującym aktywem, wpłynął również wzrost ryzyka na rynkach finansowych.
  Czyli ogólnie warto inwestować teraz w złoto :)
   
 4. Gabon

  Gabon New Member

  10
  0
  1
  złoto loacyjne to jedna z inweztycji którą widzimy, mamy, ożemy jej dotknąć. To tak jak nieruchomoście. Są ludzie któ¶zy nie inwestuja w coś czego nie mogą zobaczyć, czego fizycznie nie posiadają a jedynie mają to na paperze. Wielu z nas chce mięć jakby większą kontrolę nad tym w co nwestujemy a zloto nam taką kontrkole daje. Mo że jutro rano obudzę się z myślą aby je sprzedać i sprzedam, bez chdzenia po bankach, domach maklerskich i angażowaniu sztabu ludzi. Na złocie chyba jeszcze nikt nie stacił, no chyba że m ukradli. Ma swoje slabsze okresy ale jednak od zawsze idzie w góre. Dobrym sposobem jest kupowanie go tam gdzie jest tanie i sklądanie w polsce. Amoże wyrabianie jakiś fajnych rzeczy??
   
 5. jan77

  jan77 Member

  46
  2
  8
  Na pewno dobrą ofertę dostaniesz na mennica24.pl. Mają dużo opcji produktowych, oczywiście sprzedaż terminowa również, obsługa na wysokim poziomie.
   
 6. Miki789

  Miki789 New Member

  9
  0
  1
  Ja również polecam mennica24 już od kilku lat tam inwestuję.
   

Poleć tę stronę