1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Złote monety

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Emila, 16 Luty 2016.

 1. Emila

  Emila New Member

  21
  0
  1
  Witam wszystkich. Pisze tutaj, ponieważ chcę zacząć inwestować swoją gotówkę w złote monety. Mam już pewną wiedzę i praktykę jeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy ale nigdy nie inwestowałam w numizmatykę. Wiem tylko, że najbezpieczniejsze są monety bulionowe, ponieważ trudniej je podrobić i łatwiej sprzedać. Zastanawiam się gdzie takie kupować, czy najlepiej przez internet, czy może osobiście ? I ogólnie chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat. Liczę na sporo porad i podpowiedzi od Was
   
 2. Patryk

  Patryk Member

  39
  0
  6
  Faktycznie monety bulionowe na początek są chyba najlepszym wyborem. Jeśli chodzi o kupowanie to na pewno unikałbym miejsc typu allegro, czy olx. Słyszałem też o sporej aferze z podrobionymi, srebrnymi monetami na ebayu, dlatego również odradzałbym ten portal Natomiast skupiłbym się na miejscach/sklepach wyspecjalizowanych w handlu złotem bulionowym. Na przykład mennice i specjalistyczne sklepy dają pewność co do bezpieczeństwa transakcji, a obsługa jest bardzo profesjonalna. Takie jest moje zdanie na ten temat :)
   
 3. Jakubs

  Jakubs New Member

  5
  0
  1
  W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej i sprawdzonej mennicy skarbowej w której będziecie mogli kupić prawdziwe złote i srebrne monety zarówno uncjowe, jak i mniejsze. Do tego świetna obsługa i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji. Pozdrawiam!
   

Poleć tę stronę