1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Zakup działki rolnej 1h

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Robert, 11 Luty 2016.

 1. Robert

  Robert New Member

  13
  0
  1
  Mam zamiar kupić działkę rolna 1h gdzieś w terenach takich poza miastem ale nie daleko - najlepiej gdzieś pod Warszawa bo tam wydaje mi się jest największe zainteresowanie takimi działkami.
  Dokładny plan mam taki, żeby kupić taka działkę a później ją podzielić na jakieś 3 albo 4 małe działki (w sumie nie takie małe) i sprzedać jako budowlane z tym że wcześniej muszę je przekształcić na budowlane - co sądzić o takim pomyśle i jak to jest z takim przekształceniem i sprzedażą takiej działki?
  Czy to ma sens? da się zarobić?
   
 2. Agata

  Agata New Member

  29
  0
  1
  Myślę, że może to być naprawdę opłacalne. Co prawda trzeba liczyć się z tym, że jest to raczej dłuższa niż krótsza inwestycja, no bo raczej od razu kupcy się nie nie znajdują ale można na tym na pewno fajnie zarobić.
  Jeśli chcesz przekształcać działkę rolną na budowlaną to przed zakupem takiego terenu radzę upewnić się czy na pewno będzie można to zrobić, bo z tego co wiem to właśnie nie każdą działkę rolną można przekształcić na budowlaną. Dodam jeszcze, że najłatwiej przekształcić działkę rolną, na której ziemia jest V lub VI klasy na wsi lub taką, która znajduje się w granicach miast
   

Poleć tę stronę