1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Zakup domu na wsi

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Robert, 11 Luty 2016.

 1. Robert

  Robert New Member

  13
  0
  1
  Interesuje mnie ostatnio zakup domu na wsi - jest trend mieszkania teraz na wsi i znalazłem kilka fajnych domów pod Warszawą - zastanawiam się czy jakby je kupić, wyremontować, doprowadzić podwórko do fajnego stanu to czy dałoby się na takim czymś zarobić?
  Ostatnio u mnie w rodzinnej wsi tak ktoś zrobił, kupił taki drewniany dom, zrobił go od nowa - wygląda jak nowy, cały czas z drenowa, zrobił piękny ogród i teraz jest wystawiony na sprzedaż na 300 000 zł drożej - ciekawy jestem czy to przejdzie?
  Jak myślicie?
   
 2. Konrad

  Konrad New Member

  28
  0
  1
  Myślę, że da się na tym nawet całkiem dobrze zarobić. Tylko, że na początku trzeba włożyć w to sporo swojej pracy (nie licząc pieniędzy). Ważne jest też znaleźć dobrej jakości materiały w przystępnych cenach, no i trzeba mieć jakąś wiedze na temat budowy, remontu itp. żeby wiedzieć czy wszystkie prace idą jak należy.
  Należy tez pamiętać, że ten dom nie musi sprzedać się w jednej chwili. Kupca można szukać bardzo długo więc i na pieniądz trzeba będzie poczekać. Można też sprzedać go poprzez agencję ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami
   
 3. goro

  goro New Member

  12
  0
  1
  Owszem jest taki trend w Polsce. Jeżeli chodzi o miejscowości pod Warszawą to raczej bym się w to nie pchał. Każdy kto mieszka w Warszawie wie jak jest zakorkowana w godzinach szczytu, jak wyglądają dojazdy do pracy i powroty do domu. Jezeli chcesz inwestować w domy mże powinieneś zastanowić sie nad jakimiś domkami letniskowymi ?? Domy z gotowych materiałów kanadyjskie, stawiane gdzieś na końcu świata, nad rzeką jeziorem. Przychodzi długi weekend i masz gdzie uciec od tłoku wielkomiejskiego, czy wybrać się z rodziną na wakacje.
   
 4. Gabon

  Gabon New Member

  10
  0
  1
  co do dużych wydatków w dom na Wsi to cżesto jest to związane z tym iż wiele osób starszych, wlaścicieli mają nie uporz adkowane dokumenty. Rodziny mieszkaly koło siebie i dzialki często są podzielone umownie, także jeżeli będziemy chcieli kupić taka działkę często może sie to wiązać z negocjacjami z kilkoma osobami i prowstowaniem wielu dokumentów. czasem się to zwyczajnie nie oplaca. Ale jeżeli z dzialką jest wszytko ok to może okazać się dobrą inwestycją. Jest dużo starszych samotnych osob które mogą być sklonne sprzedać nam swoją dzialke
   

Poleć tę stronę