1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Wózki widłowe oraz platformy transportowe

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 29 Kwiecień 2022.

 1. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  Przychodzę do Was z konkretnym pytaniem, a mianowicie czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego sprzętu magazynowego i jednocześnie gdzie będę mógł liczyć na konkretne wsparcie serwisowe?
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  19
  0
  1
  Możesz także wziąć pod uwagę wybierając wózki widłowe i dodatkowy sprzęt magazynowy takie marki jak manitou, nissan, czy toyota, które zdecydowanie najlepiej wypadają pod względem jakość-cena według mnie. Najlepiej byłoby porozmawiać z dobrym sprzedawcą żeby doradzić i przedstawił parametry, ja mogę polecić Lemarpol tym bardziej że mają swoje punkty rozmieszczone po całym kraju.
   
 3. Ysen

  Ysen New Member

  5
  0
  1
  Jak najbardziej podzielam opinię na temat firmy Lemarpol w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoką jakość, dobre ceny i różnorodność propozycji jeśli chodzi o wózki widłowe. Jednocześnie także rzetelne podejście do klienta i dość krótki czas realizacji. Mam nadzieję, że się z tym uporacie i oczywiście biznes będzie mógł się realnie rozwijać.
   
 4. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  O to super, dobrze wiedzieć. Na pewno wezmę pod uwagę i oby jeszcze temat nam tutaj rozkwitnął.
   
 5. GrzesiekS

  GrzesiekS New Member

  3
  0
  1
  No właśnie jeżeli chodzi o wybór sprzętu to na pewno warto poświęcić uwagę na jakość, warunki cenowe, gwarancje i wsparcie serwisowe. Lepiej mieć wszystko w jednym miejscu, bo jednak im więcej firm tym większe problemy żeby to wszystko później dogadać.
   
 6. Jakubs

  Jakubs New Member

  5
  0
  1
  Mają dobrze zestawioną ofertę. Do tego duża sieć serwisowa w całym kraju i dostępność do najlepszych marek w zakresie tego typu sprzętu. Lepiej stawiać na specjalistów, którzy są nam w stanie pomóc w każdym z tych aspektów.
   

Poleć tę stronę