1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Witryny internetowe czy warto ?

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Stefan, 25 Sierpień 2017.

 1. Stefan

  Stefan New Member

  5
  0
  1
  Jestem w trakcie zakładania biura nieruchomości. W trakcie poszukiwań dobrych witryn i aplikacji zaczynam się zastanawiać. Czy warto iść w popularne witryny czy czasem warto postawić na nowe i być pionierem. Potrzebuje trochę informacji bo natknąłem się na witrynę nexporter.pl. Czy warto stawiać na tego typu witryn? Na co zrucić uwagę poszukując takich stron?
   
 2. krzysiekmal

  krzysiekmal New Member

  2
  0
  1
  Ja korzystam z jednego ze starszych i co za tym idzie bardzo rozbudowanych a nawet przeładowanych programów dla biura nieruchomości. Nie będę reklamował :) Ale korzystam może z 10 % jego funkcjonalności. Podejrzewam że z biegiem czasu program ten dokładał kolejne funkcjonalności na życzenie poszczególnych biur nieruchomości, a że każde biuro potrzebowało czego innego więc powstał taki zlepek średniofunkcjonalny. I się właśnie zastanawiam czy nie przesiąść się na jakiś nowoczesny program. Problem tylko mały z przeniesieniem ofert bo to trochę czasu wymaga ale może przy okazji bym je odświeżył :)
   
 3. amanda11

  amanda11 New Member

  9
  0
  1
  Popularność świadczy jednak o zaufaniu. Myślę, że warto na początku postawić na cos sprzędzonego.
   
 4. krzysiekmal

  krzysiekmal New Member

  2
  0
  1
  Jak ktoś boi się nowoczesności i woli brnąć w starsze przeładowane programy to masz rację, ale nie każdy boi się nowego :) Tego nexportera o którym wspomniał Stefan testuję właśnie, tylko nie wiem czemu nazwał go witryną skoro to po prostu program do zarządzania biurem nieruchomości i eksportowania ofert an portale. Aplikacja internetowa a nie witryna :) Chętnie podzielę się uwagami jak już trochę się oswoję z programem
   

Poleć tę stronę