1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

W co zainwestować

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika Barti, 4 Luty 2016.

 1. jarecki

  jarecki New Member

  2
  1
  0
  Zgadam się, ja kupuję aktualne ethereum
   
  Tadeusz lubi to.
 2. JKN

  JKN New Member

  1
  0
  1
  Z pewnością części z nich udało się mieć tzw. "złoty strzał", niemniej droga do milionera jest zwykle bardziej kręta i dłuższa. W zależności od tego, na jaki stopień ryzyka jesteśmy gotowi, na tak szybki zwrot z inwestycji jesteśmy w stanie liczyć. Dla osób, które minimalizują ryzyko słusznym wydaje się inwestycja w nieruchomości.
   
 3. TrueStory

  TrueStory New Member

  3
  0
  1
  Witam. Mam do zaproponowania możliwość lokowania środków w obligacjach oferowanych prosto od emitenta gdzie oprocentowanie wynosi aż 8% przy dwuletniej umowie, 6% przy umowie na rok. Odsetki są przelewane regularnie co trzy miesiące. JEST TO BEZPIECZNE rozwiązanie ponieważ zysk 8% jest gwarantowany i niezmienny przez cały okres współpracy. Dodatkowo oczywiście obligacje są zabezpieczone całym majątkiem emitenta. Osoby które niedowierzającą prosze o zachowanie swoich złotych myśli dla siebie natomiast osoby zaciekawione zapraszam do kontaktu ze mną pod nr 508-784-630 ew wysłanie SMSa o treści "8%". Pozdrawiam Marcin Danielewicz
   
 4. lovelything

  lovelything New Member

  1
  0
  1
  Najlepiej kup sobie bitcoin i weź jakieś relanium.
  Tylko wtedy nie pij kawy z ekspresu nivona bo ci wypłuka magnez.
   
 5. Tadeusz

  Tadeusz New Member

  3
  0
  1
  Nieruchomości są przereklamowane. A co sądzicie o kryptowalutach, nie mówię tu o BTC, ale np. inne które dopiero stoją na linii startu?
   
 6. Tadeusz

  Tadeusz New Member

  3
  0
  1
  Zainwestowałem w DasCoina, pomimo wszystko, gdyż posiadając odpowiednią wiedzę wiem, że projekt ma potencjał wbrew temu co mówią wszyscy pseudo znawcy. Ponadto mam na swoim koncie kilka innych kryptowalut, Ripple np :)
   
 7. agamlyn

  agamlyn New Member

  3
  0
  1
  jak masz mocne nerwy to możesz w krypto. chociaż to szalenie niestabilne póki co ;)
   
 8. Kamil Łysik

  Kamil Łysik New Member

  1
  0
  1
  Ja jestem od dawna związany z nieruchomościami i wiem, że w nieruchomościach jest coś namacalnego, w kryptowalutach tego nie widzę. Oczywiście najważniejsza jest dywersyfikacja i to mogę poradzić każdemu. Jeśli jesteście zainteresowani inwestycjami za granicą w nieruchomości jako jeden ze współwłaścicieli w projektach dużego dewelopera (Anglia) to chętnie pomogę.
   
 9. violson96

  violson96 New Member

  1
  0
  1
  Witam serdecznie. Mam do zaoferowania inwestycję o charakterze obligacji korporacyjnych ze stałą stopą zwrotu na poziomie 10%-13% w skali roku. Inwestycja może trwać od 10 do 13 miesięcy, w zależności od zaangażowanego w nią kapitału. Minimalną kwotą jest 20 tysięcy złotych. Odsetki wypłacane co miesiąc, zwrot kapitału- na koniec okresu inwestycji. Zapraszam do kontaktu.
   
 10. YETI

  YETI New Member

  1
  0
  1
  W zeszłym roku czytałem, że inwestycje w FinTech będą przynosiły bardzo dobre i ciągle roznące zyski.
   
 11. kryptoanka

  kryptoanka New Member

  25
  0
  1
  Teraz kryptowaluty akurat spadają... Ale trzeba poczekać, pewnie będzie jeszcze odbicie na rynku.
   
 12. Marek_34

  Marek_34 New Member

  4
  0
  1
  Nie mam za dużo oszczędności ale są to kwoty od 10-30 tysięcy, jak na razie mam zainwestowane w lokaty inwestycyjne ale szukam jakiegoś innego kanału, żeby zainwestować zwolnione środki ponieważ lokaty okazały się nietrafną decyzją ponieważ praktycznie nie przyniosły żadnego zarobku. Na mieszkanie jeszcze mam za mało środków, więc powiedzcie co tu można zadziałać z taką ilością środków.
   
 13. kowalewa

  kowalewa New Member

  24
  0
  1
  Jak nie chcesz stracić - to dalej lokaty. Tylko te krótkoterminowe.
   
 14. Zbychu39

  Zbychu39 New Member

  6
  0
  1
  Ja inwestuję na Fast Invest. Fajna platforma do 14% zysku. Dużo więcej niż na lokacie.
   
 15. Marek_34

  Marek_34 New Member

  4
  0
  1
  A co myślicie o forexie, teraz będę siedział trochę dłużej w domu więc może w to się zglebić, macie do polecenia jakieś konta lub rachunki demowe? Od czego należy zacząć. Powiedzmy że chcę przeznaczyć 3 tysiące na ewentualną stratę
   
 16. turkus7

  turkus7 New Member

  3
  0
  1
  Jeżeli nie masz pomysłu na inwestycje to warto zastanowić się nad nieruchomościami. Przy małym ryzyku może warto od tego zacząć?
   
 17. Niunka

  Niunka New Member

  2
  0
  1
  Kryptowaluty to teraz bardzo niepewna inwestycja. Trzeba dużo ryzykować.
   
 18. andrzej50

  andrzej50 New Member

  1
  0
  1
  A zastanawiałeś się na inwestycją w nieruchomości, bo znajoma nie dawno opowiadała mi o ciekawym osiedlu Leśny Kwiat, w południowej części Warszawy. Cicha i spokojna okolica z terenami zielonymi.
   
 19. JanoBabagano

  JanoBabagano New Member

  10
  0
  1
  Najlepiej to inwestować w siebie i swoją edukację. Zawsze się zwraca ;)
  [​IMG]
   
 20. Janinka33

  Janinka33 New Member

  3
  0
  1
  Tja, to nie jest zły pomysł :p ale tak na powaznie to teraz inwestować chyba jeszcze warto w kryptowaluty. A ja np zainwestowałam w ziemię, to też dosyc pewna inwestycja.
   

Poleć tę stronę