1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

W co zainwestować

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika Barti, 4 Luty 2016.

 1. k.wilku

  k.wilku New Member

  2
  0
  1
  Ja od jakiegoś czasu inwestuję w kryptowaluty. Warto w to teraz inwestować, bo ich ceny stale rosną. Zdecydowanie warto w to teraz iść...
   
 2. jarecki

  jarecki New Member

  2
  1
  0
  Zgadam się, ja kupuję aktualne ethereum
   
  Tadeusz lubi to.
 3. JKN

  JKN New Member

  1
  0
  1
  Z pewnością części z nich udało się mieć tzw. "złoty strzał", niemniej droga do milionera jest zwykle bardziej kręta i dłuższa. W zależności od tego, na jaki stopień ryzyka jesteśmy gotowi, na tak szybki zwrot z inwestycji jesteśmy w stanie liczyć. Dla osób, które minimalizują ryzyko słusznym wydaje się inwestycja w nieruchomości.
   
 4. TrueStory

  TrueStory New Member

  3
  0
  1
  Witam. Mam do zaproponowania możliwość lokowania środków w obligacjach oferowanych prosto od emitenta gdzie oprocentowanie wynosi aż 8% przy dwuletniej umowie, 6% przy umowie na rok. Odsetki są przelewane regularnie co trzy miesiące. JEST TO BEZPIECZNE rozwiązanie ponieważ zysk 8% jest gwarantowany i niezmienny przez cały okres współpracy. Dodatkowo oczywiście obligacje są zabezpieczone całym majątkiem emitenta. Osoby które niedowierzającą prosze o zachowanie swoich złotych myśli dla siebie natomiast osoby zaciekawione zapraszam do kontaktu ze mną pod nr 508-784-630 ew wysłanie SMSa o treści "8%". Pozdrawiam Marcin Danielewicz
   
 5. lovelything

  lovelything New Member

  1
  0
  1
  Najlepiej kup sobie bitcoin i weź jakieś relanium.
  Tylko wtedy nie pij kawy z ekspresu nivona bo ci wypłuka magnez.
   
 6. Tadeusz

  Tadeusz New Member

  3
  0
  1
  Nieruchomości są przereklamowane. A co sądzicie o kryptowalutach, nie mówię tu o BTC, ale np. inne które dopiero stoją na linii startu?
   
 7. Tadeusz

  Tadeusz New Member

  3
  0
  1
  Zainwestowałem w DasCoina, pomimo wszystko, gdyż posiadając odpowiednią wiedzę wiem, że projekt ma potencjał wbrew temu co mówią wszyscy pseudo znawcy. Ponadto mam na swoim koncie kilka innych kryptowalut, Ripple np :)
   
 8. agamlyn

  agamlyn New Member

  3
  0
  1
  jak masz mocne nerwy to możesz w krypto. chociaż to szalenie niestabilne póki co ;)
   
 9. Kamil Łysik

  Kamil Łysik New Member

  1
  0
  1
  Ja jestem od dawna związany z nieruchomościami i wiem, że w nieruchomościach jest coś namacalnego, w kryptowalutach tego nie widzę. Oczywiście najważniejsza jest dywersyfikacja i to mogę poradzić każdemu. Jeśli jesteście zainteresowani inwestycjami za granicą w nieruchomości jako jeden ze współwłaścicieli w projektach dużego dewelopera (Anglia) to chętnie pomogę.
   

Poleć tę stronę