1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

W co zainwestować pieniądze

Dyskusja w 'Fundusze inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Kosek58, 8 Lipiec 2020.

 1. Kosek58

  Kosek58 New Member

  9
  0
  1
  Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsce, gdzie będzie można kupić złoto inwestycyjne. Zależy mi na sztabkach bądź monetach, ale tak żeby była gwarancja, że faktycznie wszystko jest wiarygodne, że to co kupuje to faktycznie złoto. Więc najlepiej jakaś firma, która typowo w takich działaniach się specjalizuje.
   
 2. jan77

  jan77 Member

  48
  2
  8
  Złoto pod kątem inwestycji w sumie już kilka razy kupowałem za pośrednictwem mennica24.pl. Polecone miejsce przez osobę, która zajmuje się finansami i na bieżąco jest z tym jak wyglądają możliwości inwestycyjne więc wydaje mi się, że to taki dobry kierunek i tam warto zerknąć do tych dostępnych propozycji.
   
 3. AWB

  AWB New Member

  3
  0
  1
  Ja kupowałam w tavex.pl
   
 4. Magis

  Magis New Member

  8
  0
  1
  W tej całej dyskusji o zwrotach z funduszu inwestycyjnego należy jednak jeszcze pamiętać o tym, że oni grają na giełdzie. O ile jest hossa - a jak się popatrzy na wzrosty na GPW, to rzeczywiście trwa ona w najlepsze - to zwrot jest duży. Ale po każdych wzrostach muszą przyjść spadki.
  Dlatego nie zalecam inwestowania wszystkich oszczędności w ten właśnie sposób. Część lepiej pozostawić na lokacie czy koncie oszczędnościowym.
   

Poleć tę stronę