1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Szukam jakiegoś miejsca, gdzie można kupić złote sztabki

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Kosek58, 3 Sierpień 2020.

 1. Kosek58

  Kosek58 New Member

  13
  0
  1
  Szukam jakiegoś miejsca, gdzie można kupić złote sztabki, ewentualnie złote monety. Jak macie coś sprawdzonego to podzielcie się propozycjami. Ogólnie zależy mi wyłącznie na złocie certyfikowanym. Chce zainwestować nieco większą kwotę, kilkadziesiąt tysięcy złotych więc nie mam zamiaru bawić się w jakichś sprzedawców co do których nie będę miał gwarancji, że to złoto jest faktycznie złotem o pełnej jakości i wartości.
   
 2. cencik

  cencik New Member

  2
  0
  1
  tavex.pl .Ale teraz kupować złoto to dla mnie szleństeo
   
 3. Miki789

  Miki789 New Member

  9
  0
  1
  Na mennica24.pl masz dostępne różne monety i różne propozycje jeśli chodzi o sztabki pod kątem wagi więc w zależności od tego jak dużo chcesz inwestować to można wybrać dobrą propozycję. Oferta na wysokim poziomie, a sama obsługa profesjonalna więc na pewno warto będzie się na te przygotowywane propozycje zdecydować.
   
 4. amberus

  amberus New Member

  1
  0
  1
  Można też kupować złowo w PAMP, rafineria Szwajcarska, lepsze ceny i możliwości. Również jak ktoś chce może tu zawsze zarabiać. Na życzenie podam wszelkie informacje.
   
 5. złotyinwestor

  złotyinwestor New Member

  1
  0
  1
  polecam sklep.szlachetneinwestycje.pl znacznie lepsze ceny niż wspomiana konkunkrecja, szybki czas realizacji i bardzo sobie cenię współpracę z nimi
   

Poleć tę stronę