1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

System do monitoringu GPS - warto?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 8 Luty 2019.

 1. TomaszMM

  TomaszMM Member

  38
  0
  6
  Witam,
  Chciałbym zapytać Was czy warto inwestować w firmie transportowej w system do monitoringu GPS? Jeżeli tak to na jaki konkretnie warto postawić, ponieważ sam zastanawiam się który wybrać aby rzeczywiście przynosił realne korzyści.
   
 2. Paweł00

  Paweł00 New Member

  8
  0
  1
  Ja tutaj poleciłbym Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta Flotman, który akurat pod względem jakości działania tego systemu, zakresu funkcji oraz obsługi jest najlepszym rozwiązaniem do dłuższej współpracy i to nawet przy większej flocie samochodów ciężarowych, czy również osobowych.
   
 3. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  20
  0
  1
  Akurat moja opinia na temat tego producenta również jest zbieżna z poprzednikiem. Uważam, że akurat Flotman dołożył naprawdę wszelkich starań aby stworzyć świetny system do monitoringu aut, czy też sprzętu firmowego. Nie tylko daje nam to kontrolę i spokój ale również zwiększa oszczędności czy też tak jak u nas zdobywamy dodatkowo nowe zlecenia dzięki integracji z giełdami zleceń jak TimoCom i Trans24
   
 4. SebastianMM

  SebastianMM New Member

  7
  0
  1
  Oczywiście, że takie systemy są potrzebne i nie ma co do tego żadnych wątpliwości ponieważ przy dużej ilości samochodów firmowych, a szczególnie jeżeli jest to firma transportowa to pełna kontrola nad stanem auta, jego lokalizacją czy też ilością paliwa w zbiorniku jest bardzo ważna do prowadzenia dokładnych rozliczeń i zachowania oszczędności. Ja również mogę polecić system Flotman, bo moim zdaniem z tego co sam przed wyborem sprawdzałem mieli najlepiej przygotowana ofertę w zakresie cen, jakości działania oraz samej obsługi klienta która zawsze była gdy chcieliśmy się czegoś więcej dowiedzieć.
   
 5. Robson44

  Robson44 New Member

  11
  0
  1
  Może i ja sprawdzę jak to wygląda, nasza flota jeszcze nie należy do największych natomiast ilość busów stale rośnie i też planujemy postawić na dwa tiry, a wtedy już system do monitoringu GPS rzeczywiście może nam się przydać.
   
 6. TomaszMM

  TomaszMM Member

  38
  0
  6
  Fajnie, że mogłem na Was liczyć. W takim razie sprawdzę i jak będę miał jakieś jeszcze pytania to dam znać, pozdrawiam!
   
 7. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  20
  0
  1
  Oczywiście i jak jeszcze pojawią się jakieś dodatkowe pytania to daj znać myślę, że coś wspólnie poradzimy. Ja na pewno będę zaglądał jeszcze tutaj. A jak nie masz już pytań, to gdy wszystko załatwisz to daj nam znać jak poszło i czy z działania również jesteście zadowoleni.
   

Poleć tę stronę