1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Sprawdzona hurtownia gastronomiczna?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 9 Maj 2022.

 1. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  Szukam dobrej jakości mebli gastronomicznych i chciałbym zapytać Was, gdzie ich szukać i na co dokładnie zwrócić uwagę jeśli chodzi o jakość, podejście obsługi i szybkość reagowania oraz dostaw?
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  19
  0
  1
  Akurat jeżeli zabieracie się za poszukiwania naprawdę dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to mogę jak najbardziej polecić kontakt z Invest Horeca i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeżeli chodzi o współpracę z dobrym dostawcą sprzętu gastronomicznego oraz mebli do restauracyjnej kuchni. Dzięki nim w końcu możemy efektywnie pracować i niczego nam nie brakuje. Pozdrawiam!
   
 3. Ysen

  Ysen New Member

  5
  0
  1
  Podzielam opinię bo mają naprawdę dobry wybór wyposażenia do kuchni i trzonów gastronomicznych nawet 8 palnikowych, które będziecie mogli znaleźć w różnych wersjach. Natomiast też nie brakuje pieców, akcesoriów, czy mebli nierdzewnych. Pozdrawiam i udanego biznesu
   
 4. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  A to super, mega dzięki :) Postaram się w takim razie w najbliższym czasie podjąć ostatecznie ostateczną decyzję co do współpracy.
   
 5. SebastianMel

  SebastianMel New Member

  9
  0
  1
  Kompletując wyposażenie do swojej restauracji również w przypadku wyboru artykułów gastronomicznych to warto zwrócić uwagę na wspomnianą hurtownię przez poprzedników czyli Invest Horeca w której zamawiamy praktycznie wszystko od akcesoriów, przez naczynia, aż po trzony kuchenne i piekarniki. Ostatnim zakupem były też dwie chłodziarki do wina.
   

Poleć tę stronę