1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Sklep online, a płatności ratalne?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 9 Maj 2022.

 1. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  Witam!
  Prowadzę teraz sklep na platformie RedCart i chciałbym włączyć wtyczkę umożliwiającą dla moich klientów płatności ratalne. Myslalem o iRatach, możecie mi coś o nich powiedzieć?
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  19
  0
  1
  Według mnie jeżeli przede wszystkim szukacie skutecznej platformy płatności ratalnej to ze swojego doświadczenia mogę polecić system z którego sami korzystamy, czyli iRaty.pl może okazać się słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowane rozwiązanie, z profesjonalną obsługą i sprawnym rozpatrywaniem wniosków na czym szczególnie zależy naszym klientom.
   
 3. Ysen

  Ysen New Member

  5
  0
  1
  Integracja jest bardzo prosta i bezpłatna. Najlepiej będzie dodać swój sklep do partnerów platformyfinansowej. Wszystkie informacje są na ich stronie, następnie otrzymaliśmy instrukcje instalacji integracji iRaty. Jest też możliwość instalacji przez ich pracowników, oczywiście bezpłatnie.
   
 4. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  Dzięki wielkie za informacje! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że temat się trochę jeszcze rozwinie.
   
 5. SebastianMel

  SebastianMel New Member

  9
  0
  1
  W pełni się zgadam, tym bardziej że to platforma w pełni darmowa, jednocześnie prosty w ogarnięciu i tym samym podczas wdrażania go do naszego sklepu również trafiliśmy na iRaty z czego jesteśmy zadowoleni bo uniknęliśmy błędów i w końcu skutecznie wpływa na poprawę naszej sprzedaży.
   

Poleć tę stronę