1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Ranking lokat 3 miesiące

Dyskusja w 'Lokaty' rozpoczęta przez użytkownika Barti, 4 Luty 2016.

 1. Barti

  Barti New Member

  17
  0
  1
  Czytałem ostatnio w forbes, że najlepsze sa te lokaty krótkoterminowe, takie własnie na 3-4 miesiące - w związku z tym mam pytanie o taki ranking loka na 3 miesiące?
  które lokaty, w jakich dokładnie bankach maja najwyższe oprocentowanie dla kwot do 10 000 złotych właśnie na 3 miesiące?
  Gdzie najlepiej złożyć swoje oszczędności i czy składając pieniądze na takiej lokacie, będziemy mogli ja odnowić po tych 3 miesiącach czy nie?

  Zapraszamy specjalistę z sektora bankowego najlepiej, który jest na bieżąco z ofertami lokat.
   
 2. Radek

  Radek New Member

  20
  0
  1
  Ja także dołączam się do pytania o takie krótkoterminowe lokaty - i jakby ktoś miał takie zestawienie to proszę o oferty, które maja najwyższe oprocentowanie - NA tym da się zarobić.
  Ostatnio czytałem o takich lokatach i każdy narzeka są niskie % ale sa promocje gdzie właśnie na 3 miesiące do 5000 złotych jest wysoki % - dlatego warto założyć kilka takich lokat w rożnych bankach i dzięki temu po 3 miesiącach cała kwota wypracuje fajny zysk, po 3 miesiącach następne lokaty itd - nie zajmuje to dużo czasu a można sporo zarobić.
   
 3. menikk

  menikk New Member

  12
  0
  1
  co do lokat 3 miesięcznych oprocentowanie oscyluje w granicach 1,5 może 2. Oczywiście zdarzają sie wyższe na jakiś dodatkowych, określanych jako promocyjne warunkach. Wzięcie kredytu, karty, zalożenie konta, wykonanie X przelewów w miesiącu itp. Czy to się opłaci to każdy sam musi sobie odpowiedzieć. Jeżeli nie wywiązemy się z jakiegoś zoobowiązania które będzie mialo związek z proocyjnymi warunkami lokaty to stracimy na tym. Ile takich lokat trzeba po 5 tyś aby zarobić?? owszem lepiej mieć nawet 100zł niż nie mieć ale zarobić się moim zdaniem na tym nieda.
   

Poleć tę stronę