1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Prognozy dla WIG20

Dyskusja w 'Giełda' rozpoczęta przez użytkownika Lilx, 9 Luty 2016.

Tags:
 1. Lilx

  Lilx New Member

  24
  0
  1
  Od jakiegoś czasie pracuje z takim chłopakiem, którego ojciec zajmuje się inwestycjami na giełdzie - od czasu do czasu on opowiada o zarobkach i o tym jak jego ojciec działa i ostatnio dość sporo mówił o WIG20 i zastanawiam się czy ja także mógł bym zainwestować w te akcje?
  Czy ktoś z was może napisać jakie są prognozy dla WIG20 na najbliższy rok czasu?
  Czy w ogóle opłaca się inwestować pieniądze w WIG20? Jest tutaj ktoś na forum kto inwestuje w te akcje?
  da się na tym zarobić - poradźcie proszę w tej kwestii.
   
 2. Radek

  Radek New Member

  20
  0
  1
  Obecnie to bałbym się inwestować w WIG 20 bo jak czytałem artykuł to ostatnio bardzo poleciało to wszystko w dół - piszą, że przyczyniła się do tego sporo polityka naszego nowego rządu ale nie wiem jak to dokładnie na to wpływa.
  Tak czy inaczej perspektywy dla wig20 na najbliższe miesiące nie sa jakieś bardzo optymistyczne ale kiedyś pewnie będzie się to musiało odbić i dobry czas na kupno taniej akcji tych wszystkich największych spółek - takie moje zdanie. Warto przeanalizować rynek i zastanowić się nad tą sytuacja.
   
 3. goro

  goro New Member

  12
  0
  1
  Na WIG 20 w ostatnim czasie wpłynęło wiele czynników. Grudzień zeszlego roku podwyżka stót procentowych w USA, zmiana polityki rządu w polsce, planwanie wprowadzenia podatku od supermarketów i słabe nastroje na innych europejskich rynkach. JA wyznaje zasade że jak akcje kupować to trzeba wyczuć możliwie jak najlepszy moment, spadaja spadają, aż w końcu się odbiją. Idealnie wstrzelić się nieda, ale myśle że teraz można zaryzykować bo niedługo WIG20 się odbije od dna i zacznie przynosić korzysci. Życzę powodzenia
   
 4. Gabon

  Gabon New Member

  10
  0
  1
  ja osobiście za bardzo nie wierze w prognozy. Anie te na rynkach finansowych, ani te oglaszane przez instytut meteorologiczny :) sprawdzają się tak samo. Tak poważnie to dlaczego nikt nie przewidzial krachów na giełdach i choćby kursu helweckiej waluty z ostatnich lat?? Trzeba też mieć troszkę albo dużo szczęscia d tego. Prognozy dla Wig20 NA pierwsza połowę roku są takie że mówią aby kupować, ostatnio akcje spadły więc ich cena jest korzystna jężeli chcemy kupić. Ale czasem mamy też pewne przeczucie i moim zdaniem warto wziąść też to pod uwagę
   

Poleć tę stronę