1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Pożyczki społecznościowe inwestowanie czy warto?

Dyskusja w 'Kredyty i pożyczki' rozpoczęta przez użytkownika Krzys, 26 Styczeń 2016.

 1. mati87

  mati87 New Member

  4
  0
  1
  Witam jak do tej pory nadal jest nie spłacana nr 57 dotyczy spawarki światłowodowej Europa napisała że wzywali do zapłaty ale tylko awizowane ciągle i zero kontaktu z pożyczkobiorca już trzeci raz i mają wdrążyć mieką windykację jeszcze był problem z kolejną pożyczka ale pożyczkobiorca spłacił ale z opuznieniem
   
 2. Core17

  Core17 New Member

  4
  0
  1
  hej mati87 i jak z tam z tymi opóźnieniami coś się ruszyło ???
   
 3. mati87

  mati87 New Member

  4
  0
  1
  Tak wszystko uregulowane
   
 4. Misza

  Misza New Member

  3
  0
  1
  Ja też miałem tę inwestycję co mati87, pożyczkobiorca spłacił ale po ok. 3 miesiącach... wszystkie inwestycje w europpa są zabezpieczone na nieruchomościach dlatego pożyczkobiorca ma argument do dobrowolnej spłaty :).

  W sumie uczestniczyłem w kilkunastu inwestycjach europpa.eu przez ok. 2 lata:

  Generalnie, wszystko jest spłacane jak się należy, jeszcze jeden pożyczkobiorca ma poślizgi z ratami ale niewielkie, a odsetki i tak lecą. Uważam że na kilkanaście aukcji to dobry wynik.
  Natomiast w aukcjach z gwarancją (te z tarczą) nie ma żadnych poślizgów i wszystko punktualnie. Ja wolę jednak aukcje bez gwarancji (bo też są zabezpieczone nieruchomościami, co jest kluczowe), pomimo że czasem może być poślizg, to oprocentowanie jest wyższe. Widzę jednak że teraz są tylko z gwarancją.

  Podsumowując: na razie się nie zawiodłem i nie szukam innej alternatywy, jeżeli już, to tylko z solidnym zabezpieczeniem hipotecznym. INWESTUJCIE TYLKO TAM GDZIE JEST ZABEZPIECZENIE NA NIERUCHOMOŚCIACH nie tylko weksel.

  aha: jakby co można wcześniej odsprzedać swoje udziały w inwestycji, jeżeli są chętni do kupna, a są, dowiadywałem się.
   
 5. Core17

  Core17 New Member

  4
  0
  1
  ja Też inwestuje w Europpa.eu mam dobre wrażenia z ta platformą choć miałem poślizgi z pożyczkobiorcami. Tylko szkoda że jak się pożyczało na 17 procent czy więcej nagle teraz jest 9 do 11 procent, tak się rozglądałem i znalazłem platformy pożyczkowe w krajach Europejskich. Powiem tak bardzo mnie to zaciekawiło w Europie takie pożyczanie na globalną UNIE Europejską jest ciekawe i na pewno jest to powszechne i bardziej zabezpieczone bo jest gwarancja wykupu gdzie po 60 dniach nie spłacana jest wykup i spłacanie odsetek wszystkich i oddanie kapitału mało tego pożyczasz i od razu otrzymujesz odsetki. Platformy są bardziej rozwinięte i o wiele większy procent jest na tych platformach można powiedzieć 2 razy większy. Minus taki trzeba pożyczać w EURO i wszystko w po angielsku choć można tłumaczyć strony na PL .Co o tym myślicie i czy ktoś pożyczał na takiej platformie..?
   

Poleć tę stronę