1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Panele akustyczne EHO - co sądzicie?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 19 Lipiec 2019.

 1. TomaszMM

  TomaszMM New Member

  17
  0
  1
  Cześć,
  Chciałbym zapytać Was co sądzicie i czy w ogóle słyszeliście o panelach akustycznych produkcji EHO? Trafiłem na FoundedByMe akcję crowdfundingową organizowaną przez ich twórców, myślicie że warto zainwestować?
   
 2. Paweł00

  Paweł00 New Member

  8
  0
  1
  Bardzo ciekawe pytanie w sumie też mam trochę wolnych środków na inwestycje, więc chętnie zgłębiłbym temat :)
   
 3. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  13
  0
  1
  Jeśli widzę potencjał to również lubię wspierać tego typu akcie i w mojej opinii firma EHO S.A. bardzo dobrze postąpiła, że zdecydowała się na wypuszczenie akcji bo jednak rozwój da jej dużo większe możliwości. Ich panele akustyczne już teraz mają wielu zwolenników, bardzo dobre opinie i sporo nagród międzynarodowych na koncie.
   
 4. OlekOp

  OlekOp New Member

  2
  0
  1
  Warto zapoznać się z ich produktem trochę lepiej bezpośrednio na stronie oraz Social Mediach widać duże zainteresowanie oraz sprzedaż, więc to na pewno ciekawie rozwijający się można powiedzieć StartUp który może potrzebować dodatkowego finansowania na rozwój. Zobaczymy więc co z tego ostatecznie wyniknie, ale ja raczej zainwestuję bo czuję że ta akcja crowdufundingowa może dać zyski.
   
 5. TomaszMM

  TomaszMM New Member

  17
  0
  1
  No to może rzeczywiście warto pójść w tym kierunku. Czekam na kolejne odpowiedzi oraz rozpoczęcie akcji bo ma to nastąpić już niedługo. Trochę upewniliście mnie w tym przekonaniu, że to opcja inwestycja o całkiem dużych możliwościach.
   

Poleć tę stronę