1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Niezależność Finansowa

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika Karolina, 19 Luty 2016.

 1. Karolina

  Karolina New Member

  6
  0
  1
  Mam już 26 lat i chciałabym stać się w końcu niezależna finansowo. Mieszkam z rodzicami i już mam tego po dziurki w nosie. Wiem, że mogę w każdej chwili znaleźć sobie jakąś pracę ale nie o to mi chodzi. Nie chce cały czas na kogoś pracować i wypełniać polecania. Chcę mieć soją działalność i sama decydować o tym co w danej chwili mam robić, w jaki sposób i przez jaki czas. Widzę, że są na tym forum ludzie z podobnymi aspiracjami i liczę na jakieś sensowne porady, które pomogą mi w moich planach życiowych :)
   
 2. Gambol

  Gambol New Member

  5
  0
  1
  Witaj :) takie rzeczy to tylko w Erze :p Jeżeli myślisz poważnie o jakiejś działąlności dającej taką elastyczność to powinnaś się zastanowić nad tym co umiesz, ewentualnie co chcialabyś robić. Jeżeli zajmiesz się czymś na siłę, bez zainteresowania to będzie jak kara, godziny w których będziesz miałą pracować będziesz przesuwała na później, na jutro na za tydzień. Wiem coś o tym :) Najlepiej zając się czymś z czego będziemy mieli jakaś przyjemność, pożytek. Wiadomo też że im więcej czasu poświęcisz temu zajęciu tym więcej zarobisz.
   
 3. orlok

  orlok New Member

  13
  0
  1
  Piszesz o sobie bardzo ogólnie. Nie wiemy, czym się interesujesz, jakie masz wykształcenie, a to ma kluczowe znaczenie dla profilu ewentualnej działalności, jaką mogłabyś zacząć. Wydaje mi się, że masz bardzo złe doświadczenia w pracy na etacie, ale miejsca i ludzie są różni. Czasami faktycznie trafiasz do takiej firmy, że ręce opadają, ale bywa, że spotykasz ludzi, którzy dzielą Twoje pasje i poglądy. Wtedy nie jest to praca "pod kims", tylko współpraca i wierz mi, to bardzo miłe doświaczenie. :)
   
 4. nowakka

  nowakka New Member

  11
  0
  1
  Jeśli chodzi o szukanie pracy to bardzo wazne jest pierwsze wrazenie jakie robimy, czyli nasze cv! Ja znalazłam jakis czas temu taki kreator - szybkiecv, tam zrobiłam i bardzo szybko po wysłaniu, oddzwaniali do mnie
   
 5. PatrysjaMuradyan

  PatrysjaMuradyan New Member

  14
  0
  1
  Może weź kredyt hipoteczny i kup mieszkanie pod wynajem? Deweloperzy mają często fajne oferty dla inwestorów, np. Wisełka Apartamenty i Spa zwracają ci 7% od pierwszego dnia zakupu. Osiedle jest w fajnej lokalizacji, blisko lasu, ważny ośrodek turystyczny i też mają udogodnienia na terenie osiedla. Nieruchomości to zawsze dobra inwestycja bo prędzej czy później się zwracają i zyskujesz faktyczną wolność finansową :)
   

Poleć tę stronę