1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Nieruchomości w kurortach - czy warto?

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika zydek, 29 Lipiec 2016.

 1. zydek

  zydek New Member

  25
  0
  1
  Jak to oceniacie? Czy warto kupować nieruchomości w kurortach myśląc o zysku?
  Wiem, że przez lata te stawki idą cały czas w górę, ale przecież kiedyś to wszystko osiągnie granice. Tylko kiedy przyjdzie ten moment, czy teraz jest czas na inwestycje?
   
 2. PENTHAUS

  PENTHAUS New Member

  8
  0
  1
  Jeśli mówisz o mieszkaniach lub apartamentach to jak najbardziej warto. Znam wiele przypadków osób, które kupiły apartament w kurorcie, przez parę lat do niego przyjeżdżały oraz dodatkowo czerpały zyski z wynajmu, a po paru latach sprzedały za cenę wyższą.
   
 3. KrzysztofKorbiel

  KrzysztofKorbiel New Member

  1
  0
  1
  Warto. W ostatnich latach zainteresowaniem cieszą się właśnie apartamenty na wynajem lub po prostu mieszkania, jako alternatywa dla hoteli. Apartamentów szukają osoby, które chcą mieć nie tylko wysoki standard, ale także pełną prywatność i elastyczność w tym, co robią i kiedy. Na pewno apartamenty są bardziej dochodowe w miastach oferujących dużo atrakcji - można nieruchomości szukać nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Mając polskiego pośrednika (np. inwestujwgruzji.pl) jest łatwiej, bo formalności dopełniasz w języku polskim. Plus, apartament jest naszą własnością, więc możemy w nim mieszkać.
   

Poleć tę stronę