1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Najlepsze konto bankowe 2016

Dyskusja w 'Finanse firmy' rozpoczęta przez użytkownika Krzys, 26 Styczeń 2016.

 1. Krzys

  Krzys New Member

  10
  0
  1
  Hej jest nowy rok także najlepszy czas aby wyłonić jakie konto bankowe w 2016 roku jest na czas obecny najlepsze?
  W roku poprzednim bardzo dużo pozytywnych opinii czytałem o smart koncie w smart Banku ale czy teraz smart bank zachowa dobre opinie kiedy wszystkie banki zostały postawione przed podatkiem bankowym i są zmuszone windować ceny w górę i własnie w kontach bankowych mają być wprowadzane największe opłaty. Tak więc jeśli sprawdzaliście już rankingi kont to jakie konto najlepsze wyszło?
   
 2. Lilx

  Lilx New Member

  24
  0
  1
  Jak na razie nic więcej niż w 2015 roku się nie zmieniło w kontach bankowych i z tego co widzę to nadal w czołówce rankingów pojawiają się 3 konta bankowe: konto w smart baku, Millenium i Konto ING Direct - tak więc ta sama sytuacja co w 2015 roku.
  Myślę, że to sie nie zmieni w tym roku, ponieważ banki te będą dbały dalej o swoich klientów i tym samym starały się tą ofertą przekonać do siebie jeszcze więcej klientów.
  Sam mam konto w Smart Banku i jestem z tego konta bardzo zadowolony.
  Polecam wam to konto tak od siebie :)
   
 3. Miczel

  Miczel New Member

  11
  0
  0
  Już mi trochę zbrzydły te tematy w stylu: najlepsze konto na 2016, najlepsza lokata na 2016, najlepsze coś tam i coś tam. Warto niektórym przypomnieć (choć w sumie nie warto, bo i tak tego nie rozumieją), że pojęcie "najlepszy bank" i "najlepsza oferta", to pojęcia bardzo względne. Jeden potrzebuje lokaty, inny jakiejś konkretnej funkcji, a inny płatności zagranicznych i taniego przewalutowania. Dla każdego z tych ludzi, coś innego będzie miało większe znaczenie, więc jak oni niby mieli by wytypować najlepsze konto bankowe czy najlepszy bank?
   
 4. Gambol

  Gambol New Member

  5
  0
  1
  Dokładnie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Jest w internecie mnóstwo raningów. Ranking lokat, ranking kont bankowych, ranking pożyczek. Niestety każdy z nas potrzebuje czegoś innego, ma inne jryteria i niema w tej dziedzinie złotego środka. Nieda się jednoznacznie wsazać który bank będzie najlepszy ponieważ wszyscy szukamy czegoś innego, ja np zwracam uwagę na przelewy, wypłaty i czy niema dodatkowych dziwnych warunkow, ubezpieczeń, kart kredytowych, czy jeszcze czegoś tam innego napisanego malym druczkiem
   
 5. moncia

  moncia New Member

  6
  0
  1
  Cięzko stwierdzić które konto jest najlepsze. :) Moim zdaniem najlepsze jest konto w moim banku. Maja co miesiąc ciekawe oferty lokat, darmowe wyplaty z bankomatów, ciekawe inwestycje, ubezpieczenia itp. Może w kazdym banku tak jest ale mialam w innych bankach i zmieniali swoje warunki jak chcieli. Robie często przelewy za zakupy w internecie i spotkaląm się z bankami że jest 5 czy 10 darmowych przelewów a za reszte trzeba plącić. Wypłaty z bankomatów są obarczone wysokimi prowizjami i wymagają dużego przelewu na konto co miesiąć. Mój bank może nie jest doskonaly ale nie jest drogim bankiem i przedewszystkim bezpiecznym
   
 6. goro

  goro New Member

  12
  0
  1
  Niema czegoś takiego jak najlepsze konto bankowe, najlepszy kredyt, najlepsza lokata, czy najlepszy dom maklerski. Jezeli chodzi o finanse są oferty ogólne dostępne dla większości przeciętnych klientów, ale sa też oferty indywidualne dla klientów vip. Dajmy na to że jest grupa 10 osób zarabiających średnia krajwa, mających umowę o pracę. Każda z nich posiadając jakiś wkład własny dostanie kredyt, ale jeżeli dwie czy trzy z nich zarabiają poniżej średniej krajowej, mają krótkie umowy o race lub na czas określiny już mogą mieć problem z samym kredytem lub sumą na jaką chcą go wziąść. To samo dotyczy się kont bankowych. Jezeli będą stałe comiesięczne przelewy w wysokości określonej przez bank, dostaniemy konto na fajnych warunkach, a jeżeli takowych nie będzie, trzeba będzie płacić np za przelewy. Dla tych ludzi już nie będzie to najlepsze konto.
   
 7. beatka

  beatka New Member

  10
  0
  1
  Najlepsze konto oszczędnościowe w 2016 roku :) a co będzie za rok ?? będzie rok 2017 i będziemy szukali najlepszego konta w 2017roku? Są banki przodujące w tej dziedzinie, chętniej niż inne wybierane przez polaków. Może warto sprawdzić oferty banków z kilku lat wstecz?? wtedy będziemy mieli szerszy pogląd na tn temat i tak jakby gwarancje że jeżeli wybierzemy konto bankowe najlepsze w 2016 r to że w przyszłym roku za nie nie zapłacimy, ponieważ nadal będzie ono w miare dobre. Nie wszystko co na pierwszys rzut oka jest najlepsze jest naprawde najepsze
   
 8. majak

  majak New Member

  7
  0
  1
  Polecam konto firmowe w mBanku
   
 9. Trendy

  Trendy New Member

  6
  0
  1
  Obsługa w ING jest o wiele lepsza niż u innych banków
   
 10. kryptoanka

  kryptoanka New Member

  25
  0
  1
  A to prawda. Chociaż w Millenium też nigdy nie narzekałam na obsługę.
   
 11. natania

  natania New Member

  4
  0
  1
  Jak dla mnie ( przynajmniej w 2018) to mbank
   
 12. kryptoanka

  kryptoanka New Member

  25
  0
  1
  A moim zdaniem mBank w tym roku się bardzo zepsuł. Wprowadzili już tyle opłat, że myślę o rezygnacji z konta.
   
 13. kowalewa

  kowalewa New Member

  24
  0
  1
  On już od jakiegoś czasu tak robi. Nikt nas nie wiąże na stałe z bankiem, rezygnuj!
   
 14. majak

  majak New Member

  7
  0
  1
  ja większość spraw załatwiam za pośrednictwem konta internetowego więc w oddziale jestem bardzo rzadko
   

Poleć tę stronę