1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Możecie mi polecić brokera inwestycyjnego

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika jan77, 15 Grudzień 2021.

 1. jan77

  jan77 Member

  47
  2
  8
  Możecie mi polecić brokera, który ma stronę w języku polskim i jakiś niezły support do tego? To będą moje początki w inwestowaniu więc szukam jakieś opcji, żeby mieć obsługę ze strony kogoś kto faktycznie zna temat i będzie też w stanie zapewnić mi pomoc na odpowiednim poziomie, gdy taka potrzeba będzie się pojawiała. Jeśli możecie coś polecić to byłoby super. Zależy mi na dobrze zorganizowanym systemie i dobrej dostępności do różnych akcji.
   
 2. Kosek58

  Kosek58 New Member

  13
  0
  1
  Potwierdzam, że jeśli chodzi o inwestowanie to w Polsce można sięgnąć po serwis Lynx, który jest partnerem IB. Jest w języku polskim, mają też obsługę mailową i telefoniczną po polsku więc można szybko reagować i liczyć na ich pomoc jak coś się będzie działo. Tym samym można spokojnie inwestować bez obaw o to, że będzie trzeba z angielskim serwisem współpracować. I właśnie ta obsługa klienta już w wielu sytuacja była dla mnie pomocna.
   
 3. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  Według mnie przynajmniej część oszczędności lokować w bezpieczne aktywa jak fizyczne złoto i srebro które na pewno nie będą traciły na wartości patrząc z perspektywy długich lat. Duży wybór takich produktów możecie sobie znaleźćw ofercie mennicaskarbowa.pl Gdzie będziecie mogli liczyć na szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie zapewniają szybką realizację względem konkurencji u której trwa to długimi tygodniami.
   

Poleć tę stronę