1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Lokata Idea Bank - czy jest jakiś haczyk?

Dyskusja w 'Lokaty' rozpoczęta przez użytkownika Kasia, 17 Luty 2016.

 1. Kasia

  Kasia New Member

  2
  0
  1
  Idea Bank nie ma najlepszych opinii w internecie.

  Ludzie piszą między innymi takie rzeczy: "Najgorszy Bank jaki znam", "Nigdy więcej nie powierzę im nawet ZŁOTÓWKI", "Każdy umywa ręce, IDEA BANK nie dba o klientów, wciska produkt który ma na celu oskubać klienta.", "Zostałam oszukana i poniosłam ogromną stratę finansową " i bardzo wiele tego typu komentarzy. A ja zastanawiam się nad założeniem lokaty w tym banku, bo maja całkiem fajny procent. Czy ktoś już ma tam swoja lokatę i złapał się na jakiś haczyk ?
   
 2. suprasai

  suprasai New Member

  24
  0
  1
  Też jakoś nie pałam wielką sympatią do tego banku, nie wiem czy to kwestia ich opinii. Ja osobiście nie miałem u nich konta, ale sądzę, że w reklamach pogrywają sobie trochę z klientami i nie mówią do końca prawdy. Chodzi o to, że te lokaty w stylu: 6% lokaty do kwoty 1000 zł itp., już mi trochę zbrzydły, bo 6% będzie wielkimi literami a do 1000 zł na miesiąc małą czcioneczką. To mnie irytuje, a tego typu zabiegi stosuje Idea bank. Rozdają jakieś tablety, pod warunkiem spełnienia nienormalnych warunków, które absolutnie nie są opłacalne. Za to ich nie bardzo lubię i dlatego mnie ciut irytują.
   
 3. goro

  goro New Member

  12
  0
  1
  Sposób zachęcania i zdobywania klientów przez Idea Bank to nie est odosobniony przypadek. Wiele banków stosuje podobne techniki marketingowe licząc że zamydli nam oczy jakimś malo wartym upominkiem który i tak będzie wliczony w otwarcie lokaty, kredytu czy innej oferty Niema się co oszukiwać, niema nic za darmo. Ja osobiście nie lubię korzystać z akich wynalazków jak Idea Bank. Jest dużo więcej, moim zdaniem bardziej sprawdzonych i pewniejszych baków choćby PKO, WBK BPH czy PEKAO niż Idea Bank. Idea Bank niczym się nie wyróżnia. Weźmy np pod uwagę ilość klientów danych banków a podziey mieli wyłonione kilka banków ktore mają najlepsze oferty.
   

Poleć tę stronę