1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Lokata BGŻ Optima-opinie

Dyskusja w 'Lokaty' rozpoczęta przez użytkownika Kasia, 17 Luty 2016.

 1. Kasia

  Kasia New Member

  2
  0
  1
  Zastanawiam się nad inwestycją swojej gotówki. Znalazłam lokatę BGŻ Optima i jest jakaś lokata bezkarna. Wydaje się być fajna i opłacalna. Oprocentowanie jest stałe, wszystko załatwia się online, kwota minimalna to 1000 złotych, a maksymalna 20 000 złotych i jest też możliwość zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Ogólnie wszystko przedstawione jest po prostu super, nie ma się do czego przyczepić. Tylko, że to wszystko jest jakoś zbyt piękne. Macie jakieś doświadczenia z lokatą w tym banku ?
   
 2. Miczel

  Miczel New Member

  11
  0
  0
  Na pierwszy rzut oka oferta wydaje się niezła. Maksymalna kwota o ile znalazłem tę samą ofertę lokaty BGŻ Optima - lokata bezkarna, to nie jest do 20 000 zł, a do 100 000 zł. Nie znalazłem nic niepokojącego, co nie oznacza że oferta jest super.
  Poczytam jeszcze, poprzeliczam ile by można realnie zarobić z wkładem powiedzmy 20 000 zł na początek i postaram się coś szepnąć. Ja z reguły nie jestem zbytnio zainteresowany oszczędzaniem pieniędzy na lokacie, bo jest to zamrażanie środków, ale można od czasu do czasu coś odłożyć.
   
 3. Konrad

  Konrad New Member

  28
  0
  1
  Oprocentowanie Lokaty Bezkarnej BGŻOptima wynosi 3,2%, co gwarantuje jej wysoką pozycję wśród innych lokatach. Trzeba mieć na uwadze fakt, że ma ona charakter krótkoterminowy (3 miesiące), a zerwanie umowy przed czasem jej zakończenia nie wiążę się z żadnym konsekwencjami ani karami. Oznacza to, że użytkownik otrzymuje całość wypracowanych odsetek. Poza tym założenie lokaty jest wygodne - nie trzeba wychodzić z domu i wystarczy mieć dostęp do Internetu. Lokata Bezkarna jest przeznaczona dla nowych klientów banku i może być dobrym startem dla osób, które chcą powiększyć swojej finanse.
   

Poleć tę stronę