1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Lokasta BGŻ Optima opinie

Dyskusja w 'Lokaty' rozpoczęta przez użytkownika Barti, 4 Luty 2016.

 1. Barti

  Barti New Member

  17
  0
  1
  Przeglądam właśnie ranking lokat i w wielu na pierwszym miejscu wyskakuje mi lokat w BGŻ BNP Paribas - co sądzicie o tej lokacie? Czy warto tutaj złożyć wszystkie swoje oszczędności?
  Przyznam się, że jeszcze nie wczytywałem się dokładnie w ich ofertę bo nie miałem czasu ale jakby tutaj ktoś był kto korzystał już z tej lokaty to chętnie poczytam o największych plusach i największych wadach tej lokaty.
  napiszcie tez swoje subiektywne opinie - a może macie jakąś lepsza lokatę?

  Czekam na wasze opinie i odpowiedzi.
   
 2. Agata

  Agata New Member

  29
  0
  1
  Flagowym produktem w asortymencie lokat tego wirtualnego oddziału BGŻ jest Lokata Bezkarna. Bez względu na upływ czasu oferta ta cechuje się zawsze bardzo wysokim oprocentowaniem na tle konkurencji, uwzględniając aktualny poziom stóp procentowych. Lokatę Bezkarną wyróżnia na tle konkurencji przede wszystkim fakt, że możemy ją zerwać bez utraty odsetek. Stąd też jej nazwa - Bezkarna. Zrywając lokatę, w przeciwieństwie do innych banków, BGŻ Optima wypłaci nam należne odsetki za okres trwania lokaty do czasu jej likwidacji.
  Tyle wiem, mam nadzieje że pomogłam :)
   

Poleć tę stronę