1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Kryptowaluta Czy naprawdę warto?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika DamianoK, 19 Marzec 2016.

 1. DamianoK

  DamianoK New Member

  1
  0
  0
  Witam jakiś czas temu zainwestowałem 530€ w kryptowalute OneCoin. Jak kupowałem kosztowała 3.9€ dzisiaj 5.65€ czyli całkiem nieźle, chciałbym zainwestować więcej, ale troche się cykam.

  Czy ktoś miał już z tym doczynienia?


  Pozdrawiam Damian
   
  Last edited by a moderator: 27 Wrzesień 2016
 2. rafago7

  rafago7 New Member

  1
  0
  1
  Inwestycje tego typu powinny być tylko dodatkiem do planu inwestycyjnego. Nie piszesz w jakim czasie nastąpił ten wzrost wartości, który wyniósł około 1,45%. Ja działam w programach, które taki zysk wypracowują w ciągu 20-30 dni.
  Programy te działają na zasadzie inwestycji krótkoterminowych 15-30 dni z codziennym naliczaniem zysków oraz zwrotem złożonego depozytu w ostatnim dniu rozliczeniowym. Po miesiącu w zależności od wybranego programu, można uzyskać nawet do 70% zysku. Brzmi niewiarygodnie, ale działa. Zyski można przelewać codziennie na swoje konto BTC a dalej na konto bankowe.
  Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

  Pozdrawiam Rafał
   
 3. smidek86

  smidek86 New Member

  1
  0
  0
  Ja osobiście polecam inwestycje w kryptowaluty. Trzeba jednak wiedzieć w jakie zainwestować. Na rynku jest ich pełno i trzeba umieć wybrać te które wnoszą coś nowego na rynek.
   
  Last edited by a moderator: 12 Lipiec 2017
 4. tara581

  tara581 New Member

  1
  0
  1
  ja mam obawy, roziwejecie?
   
 5. Hols.Patryk

  Hols.Patryk New Member

  2
  0
  1
  jest kilka rodzajów inwestycji w zależności od formy aktywów, jednak moim zdaniem wszystkie można podzielić na: angażujące i bardzo angażujące. Bardzo angażujący jest rynek forex, giełda, opcje binarne, które wymuszają na inwestorze ciągłe badanie sytuacji i śledzenie sytuacji na rynku. Angażujące natomiast opierają się na zasadzie - dziś kup taniej, poczekaj aż cena wzrośnie i jutro sprzedaj drożej. Te drugie nie wymagają aż tak nagminnego śledzenia rynku. Dotyczy to m.in. inwestycji w złoto i kryptowaluty. Dziś kupisz, jutro poczekasz, a pojutrze sprzedaż - bardzo możliwe że za więcej niż kupiłeś.
   

Poleć tę stronę