1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Konto Nest Bank Rodzinne Oszczędności - niskie oprocentowanie ale wysoka premia?

Dyskusja w 'Konta oszczędnościowe' rozpoczęta przez użytkownika Majki, 17 Listopad 2016.

Tags:
 1. Majki

  Majki New Member

  18
  0
  1
  Co sądzicie o koncie oszczędnościowym dla rodzin w Nest Banku, oprocentowanie to zaledwie 1,2% ale za regularne oszczędzanie można otrzymać fajną premię do 30%

  Czy istnieje konto oszczędnościowe, które wynagradza rodziny decydujące się na godzenie oszczędzania z wychowywaniem dzieci? Nest Bank promuje się jako podmiot przyjazny rodzinie, a przygotowane przez niego konto Nest Rodzinne Oszczędności stanowi najlepszy dowód na to, że mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko z nośnym sloganem.
   
 2. Agata

  Agata New Member

  29
  0
  1
  Już na wstępie wypada podkreślić, że Nest Rodzinne Oszczędności to propozycja, z której może skorzystać każdy. Jest dostępna zarówno dla osób, które mają już konto w Nest Banku, jak i dla tych, które nie mają jeszcze doświadczenia z tą instytucją finansową.

  https://www.nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/nest-rodzinne-oszczednosci.html
  http://inwestycje.pl/banki/Rodzinne-Oszczednosci-w-Nest-Banku-z-premia-do-30;292765;0.html
  http://www.zyciepabianic.pl/wydarze...-na-regularnym-oszczedzaniu-w-nest-banku.html

  O tym, na ile opłacalne będzie oszczędzanie, zdecydujemy zresztą sami. Konto można założyć na 5, 10 oraz 15 lat i już na etapie jego tworzenia należy zdecydować się, który okres najbardziej nam odpowiada. W tym samym czasie musimy też odpowiedzieć sobie na pytanie o to, jaką kwotę pragniemy co miesiąc przekazywać na nasze konto.

  Może być to co najmniej 50 złotych i maksymalnie 600, 300 i 200 PLN w zależności od tego, czy środki będziemy gromadzić przez 5, 10, czy też przez 15 lat. Jest to ważne, po każdym roku, w którym przez przynajmniej jedenaście miesięcy będziemy odkładać zadeklarowaną przez nas kwotę, będziemy bowiem otrzymywać specjalną premię. Premia ta będzie rosła wraz z kolejnymi latami, w czasie których daliśmy się poznać jako sumienni klienci banku, pomnażać będzie się jednak również w momencie, w którym będziemy wydawać na świat kolejne dzieci lub przejmować nad nimi opiekę. Samo konto posiada zresztą także swoje własne oprocentowanie, nasze pieniądze będą więc zarabiać na siebie przez cały czas.

  Co ważne, prowadzenie takiego konta jest darmowe, a my możemy z niego swobodnie korzystać przez cały czas, jego założenie nie jest więc tożsame z decyzją o zamrożeniu posiadanych przez nas środków finansowych tak, jak ma to miejsce w przypadku lokaty. I choć konto promuje przede wszystki długoterminowe oszczędzanie, nie jest to wcale jego wada, właśnie w tym celu zakłada się bowiem produkty finansowe tego typu.

  Nest Rodzinne Oszczędności jawi się więc jako ciekawy pomysł pomagający w gromadzeniu pieniędzy.
   
 3. kowalewa

  kowalewa New Member

  24
  0
  1
  Ciekawa propozycja. Będą musiała nad tym pomyśleć.
   
 4. nowakka

  nowakka New Member

  11
  0
  1
  Trzeba mieć na czym oszczędzać. My ostatnio w sumie zmieniliśmy dostawcę energii na pulsar energia i mamy nadzieję, że przyniesie to kilkaset zł oszczędności w ciągu roku.
   

Poleć tę stronę