1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Jakie konto maklerskie?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Arturo, 19 Luty 2016.

 1. Arturo

  Arturo New Member

  2
  0
  1
  Zaczynam swoja przygodę z maklerstwem i na początku muszę założyć sobie jakieś konto. Szukam takiego, które będzie posiadało bezpłatne prowadzenie rachunku i minimalne prowizje. Ważne też, żeby było funkcjonalne. Czy jest tutaj ktoś, kto zajmuje się maklerstwem ? Chciałbym mieć dobry start i nie popełniać błędów (a przynajmniej zbyt dużo błędów). Wiem, że wybór dobrego konta to już "połowa sukcesu" i mam nadzieje, że znajdzie się tutaj ktoś, kto poradzi mi, które będzie najlepsze,a najlepiej na podstawie własnego doświadczenia
   
 2. Agata

  Agata New Member

  29
  0
  1
  Znalazłam ranking kont maklerskich na luty 2016r.
  -Deutsche Bank - db Makler
  -Alior Bank - Rachunek Inwestor Standard
  -BOŚ Dom Maklerski - Rachunek Inwestycyjny
  -mBank - eMakler
  -ING - Konto Maklerskie Elastyczne
  Osobiście nie mam takiego konta więc nie wiem które w praktyce jest najlepsze. No ale z rankingu wynika, że teoretycznie Deutsche Bank powinien być najlepszy. Polecam przejrzeć sobie dokładnie wszystkie oferty powyższych banków, przeanalizować indywidualnie, które będzie Ci najbardziej odpowiadało i przejść się osobiście do oddziału na rozmowę.
   

Poleć tę stronę