1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Jaki program CAD - wybór

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 15 Lipiec 2022.

 1. TomaszMM

  TomaszMM Member

  38
  0
  6
  Z jakiego programu CAD korzystacie jeżeli chodzi o tworzenie profesjonalnych projektów budowlanych? Macie może dla nas jakieś konkretne wskazówki z własnego doświadczenia i jednocześnie który się najlepiej rozwija. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na konkrety!
   
 2. Jakubs

  Jakubs New Member

  7
  0
  1
  Wybierając przede wszystkim dobry program do tworzenia rozbudowanych projektów i tutaj warto wspomnieć o ZwCAD 2022 na pewno warto również wspomnieć, że sam program ma dużą bazą nakładek. Stabilność działania, wersja 32 i 64 bitowa, do tego nowe aktualizacje i jednocześnie wersja testowa przez miesiąc jest w pełni za darmo.

   
 3. SebastianMel

  SebastianMel New Member

  11
  0
  1
  Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o ZwCAD którego wsparciem technicznym zajmuje się firma Informatyczna Szansa, jednocześnie zapewnia wsparcie techniczne. Do tego w przypadku tworzenia projektów domów, wnętrz, czy również projektów drogowych i od razu dokładniej go sobie sprawdzić od strony technicznej, zapewniają też opcje 30 dniową za darmo dlatego warto go sobie po prostu wygodnie przetestować. ​
   
 4. TomaszMM

  TomaszMM Member

  38
  0
  6
  Dzięki za informacje! Na pewno wezmę pod uwagę i mam nadzieję, że jeszcze trochę informacji oczywiście tutaj będzie się w tym zakresie pojawiało.
   

Poleć tę stronę