1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycje w pożyczki zabezpieczone hipotecznie

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika Kasia P, 18 Marzec 2019.

 1. Kasia P

  Kasia P New Member

  3
  0
  1
  Dzień dobry,
  jestem nowa na forum i mam pytanie - zastanawiam się nad zainwestowaniem pieniędzy w pożyczki ale zabezpieczone hipotecznie. Od jakiegoś czasu widzę w Google serwis, który umożliwia zainwestowanie środków własnie w pożyczki dla firm, ale które maja to zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Gdy wpisuje w google: inwestycje w pożyczki zabezpieczone hipotecznie wyskakuje mi kilka propozycji. Zastanawiam się czy warto? Miał ktoś do czynienia?

  Z góry dzięki za odpowiedzi.
   
 2. bitrust

  bitrust New Member

  3
  0
  1
  Reprezentuję firmę działającą na rynku private debt. Zajmujemy się pozyskiwaniem alternatywnych źródeł finansowania dla podmiotów gospodarczych, które mogą zapewnić zabezpieczenie spłaty swoich zobowiązań w postaci hipoteki lub przewłaszczenia nieruchomości.
  W naszym portfelu znajduje się wiele firm poszukujących finansowania zabezpieczonego na wartościowych i płynnych nieruchomościach. Inwestycje w pożyczki zabezpieczone hipotecznie dla firm, możecie Państwo zacząć już od 200 tyś zł.
  Projekty pożyczkowe które przygotowujemy oscylują w kwotach między 200 tyś a 10 mln zł.
  Zachęcam do zapoznania się z załączoną prezentacją naszej Spółki i zapraszam do kontaktu.
  pozdrawiamy zespół
  bitrust.pl
   

Poleć tę stronę