1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycje w nieruchomości

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika dtinvestments, 22 Luty 2019.

 1. dtinvestments

  dtinvestments New Member

  5
  0
  1
  Witam,
  Przedstawię propozycje inwestycyjne w trzech wariantach:
  1. Aktywne - nawiązujemy partnerską współpracę z różnego rodzaju przedsiębiorstwami i osobami decyzyjnymi. Działajmy na zasadzie "connecting bussines" - łączymy inwestorów z przedsiębiorcami. Państwo wchodzą bezpośrednio w udziały, współpracę czy akcje, czerpiąc z tego aktywne lub pasywne zyski jako udziałowiec/partner. Mamy wiele ciekawych projektów m.in. związanych z sektorem innowacyjnym.
  2. Zabezpieczone - są to inwestycje asekurowane, pozwalające na sukcesywne kumulowanie kapitału. Zabezpieczenie w zależności od projektu na majątkach, nieruchomościach, ruchomościach, aktywach spółek, oraz art. 777. Pomagamy poszerzyć, a także poprawić wyniki indywidualnego portfela inwestycyjnego.
  3. Nieruchomości - przedstawienie inwestycji związanych typowo z rynkiem nieruchomości np. flipy, inwestycje w nowe budownictwo. W tym zakresie współpracujemy ze specjalistami z całego kraju.

  Zapraszamy do kontaktu, przewidujemy długofalową współpracę.
   
 2. Magis

  Magis New Member

  7
  0
  1
  Sam zastanawiałem się ostatnio nad kwestią inwestowania w nieruchomości. Martwi mnie jednak fakt tego, ze obecnie mamy do czynienia z górką na rynku nieruchomości. Nieruchomości są bardzo drogie oraz nie wiem czy w obecnych czasach jest to opłacalne.....

  Mam pieniądze na zakup mieszkania ale pewnie poczekam jeszcze jakieś 2 lata na to, aż nieruchomości stanieją. Bo w koncu ceny nieruchomości będą musiały pójść w dół....
   

Poleć tę stronę