1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycje w nieruchomości na wynajem

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Krzys, 26 Styczeń 2016.

 1. Tomek

  Tomek New Member

  1
  0
  1
  Gdy dowiedziałem się od swojej partnerki biznesowej, że w Beskidach powstaje condohotel to nie mogłem obok tego przejść obojętnie. W bardzo krótkim czasie podjąłem decyzję, że chcę zainwestować w ten kompleks. Wisełka Apartamenty i Spa to idealne miejsce na organizację konferencji czy spotkań biznesowych - w swojej ofercie mają salę konferencyjną, restaurację oraz kawiarnię. Wszystko otoczone górami, zielenią. Kocham to. Dzięki temu połączę przyjemne z pożytecznym - pracę z relaksem na łonie natury. Gdy jednak ja nie będę miał możliwości skorzystać z apartamentu będą to mogli robić inni. To co wyróżnia wiselkaspa.pl spośród innych jest to, że zarabia się 7 proc. w skali roku ze wszystkich mieszkań, a nie tylko z tego, którego się jest właścicielem.
   
 2. MasterInvest

  MasterInvest New Member

  4
  0
  1
  Też myślałam o zakupie mieszkania pod wynajem studentom, ale teraz sytuacja się "trochę zmieniła" o_O Pytanie do doświadczonych, warto teraz inwestować w mieszkanie/wynajem? Czy przy np. takiej pandemii starty są za wysokie? :/
   
 3. mibrz

  mibrz New Member

  3
  0
  1
  Czy ktoś wie coś o jakiś ciekawych prospektach w Białymstoku?
   
 4. pauleczka

  pauleczka New Member

  19
  6
  3
  Ja postawiłam na kraków, kupiliśmy z mężem mieszkanie z biurem abcdom i wynajmujemy studentom ;)
   
 5. maria_gus

  maria_gus New Member

  2
  0
  1
  Można wiedzieć od jakiego dewelopera?
   
 6. pauleczka

  pauleczka New Member

  19
  6
  3
  kupowałam kawalerkę z rynku wtornego, więc bez dewelopera, ale z biurem abcdom, którego pracownik pomógł mi znaleźć najbardziej opłacalne mieszkanie :)
   
 7. alka123

  alka123 New Member

  14
  0
  1
  Polecam zainwestować w mieszkanie w krakowie, ja współpracuję z biurem abcdom i nie żałuję :)
   

Poleć tę stronę