1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycje alternatywne

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika pwl, 25 Wrzesień 2020.

 1. pwl

  pwl New Member

  2
  0
  1
  Cześć Wam wszystkim,

  W tym temacie chciałbym poruszyć kwestie inwestycji alternatywnych. Odnoszę wrażenie, że w ostatnich miesiącach, czy to pod wpływem globalnej pandemii czy też pod wpływem wszystkich reklam, artykułów i naganiaczy, ludzie zaczęli polaryzować się w dwie frakcje, inwestorzy giełdowi, nowe wilki z wall street chcące zbić majątek na akcjach i inwestorzy chcący niejako ochronić zwój kapitał w bezpiecznej przystani czyli w złocie. Pomijając słuszność podejścia każdej z tych metod, bo to temat rzeka, chciałbym pokazać wam, że nie tylko akcje i złoto może być postrzegane jako inwestycja. Jest wiele innych, często ciekawszych i pewniejszych metod na pomnażanie, ochronę kapitału. Sam jakiś czas temu zacząłem zgłębiać temat alkoholi jako inwestycji i muszę przyznać, że niektóre z pozycji wyglądają całkiem nieźle. A czy Wy macie pomysł na ulokowanie kapitału w aktywach niestandardowych? Jak myślicie, co determinuje zysk z takiej inwestycji, jak należy podejść do niej i w jaki sposób analizować okazje pod kątem opłacalności? Zapraszam do dyskusji. :)
   
 2. pauleczka

  pauleczka New Member

  19
  6
  3
  U mnie nieruchomość i bitcoin na bot-bitcoin, w alkohole nawet nie pomyślałabym inwestować :)
   
 3. Finansowe_Flow

  Finansowe_Flow New Member

  5
  0
  1
  Alternatywa jest np złoto ale inwestycyjne. Myśle ze tego dzis i w najbliższych latach nic nie przebije.
   
 4. alka123

  alka123 New Member

  14
  0
  1
  zgadzam się! warto inwestować w krypto z bot-bitcoin :)
   
 5. Jakubs

  Jakubs New Member

  12
  0
  1
  Akurat ja część środków lokuję w metale szlachetne głównie złoto i srebro w monetach i sztabkach, jeśli też chcielibyście zacząć to polecam postawić na sprawdzone miejsca jak mennica skarbowa w której będziecie mogli liczyć na dobre ceny i różnorodność zarówno monet, sztabek, czy także kamieni szlachetnych i biżuterii na prezent.
   

Poleć tę stronę