1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycja w ziemię Opinie

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Robert, 11 Luty 2016.

 1. Robert

  Robert New Member

  13
  0
  1
  Chciałbym poruszyć taki główny temat dotyczący inwestycji w ziemię, wszelkich inwestycji w działki rolne, budowlane i przemysłowe - jeśli macie jakieś doświadczenie lub pytania to piszcie tutaj w tym dziale.
  Najbardziej w sumie interesuje mnie fakt czy takie inwestycje w ziemię maja przyszłość i opłaca sie w to inwestować większe pieniądze?
  W jakie ziemie/działki najbardziej opłaca się inwestować? Gdzie szukać okazji? Na co też uważać w takich inwestycjach?
  Zapraszam was do wyrażania swoich opinii i doświadczeń
   
 2. Patryk

  Patryk Member

  39
  0
  6
  Zakup ziemi może być dobrą lokatą kapitału, ale trzeba się liczyć z tym, że inwestycja jest długoterminowa. Ceny ziemi zależą od koniunktury. Gdy gospodarka się rozwija, popyt na ziemię rośnie i działki drożeją. Ważne jest położenie gruntów, a w przypadku ziemi rolnej - jakość gleby.
  Dobry interes można zrobić na "odrolnieniu gruntów". Dotyczy to zwłaszcza ziemi w pobliżu dróg, dużych miast czy planowanych inwestycji. Taka ziemia bardzo zyskuje na wartości, więc niektórzy spekulują. Jest jednak ryzyko w postaci np. zmiany planów inwestycyjnych - stało się tak np. w przypadku budowy obwodnicy Augustowa.
   
 3. Gabon

  Gabon New Member

  10
  0
  1
  Jeżeli chodzi o inwestycje w ziemię to chyba jedna z najbezpieczniejszych inwestycji na pryslość. Coraz więcej ludzi cche mieszkać pod miastem więc można kupować nieodlegle dzialki przeksztalcać, dzielić i przygotowywać pod budowlane do sprzedaży. Inna opcją są dzialki które wedlug planów będą pokryte nwymi drogami. Jeżeli ktoś ma ręke do interesu mże zaryzykować. Kolejną opcją są działki w miastach. Stoi mnóstwo starych rozpadających się domów, może uda nam sie z ich wlaścicielami wynegocjowanie jakiejś dobrej sumy potrzymanie kilka lat i kto wie ile bedzie wtedy warta, w ciagle rozwijających się miastach
   

Poleć tę stronę