1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycja w kryzysie Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Robert, 11 Luty 2016.

 1. Robert

  Robert New Member

  13
  0
  1
  Czy ktoś wie jak się mają nieruchomości a dokładnie ich ceny w Hiszpanii, na wyspach Kanaryjskich?
  Ostatnio oglądałem program dotyczący właśnie nieruchomości w czasach kryzysu i podobno opłaca się teraz kupować bo są naprawdę bardzo tanie (mówili, że ceny są jednymi z najniższych w historii) - czy ktoś wie jak to jest w takich własnie często odwiedzanych miastach turystycznych i na wyspach Kanaryjskich?
  Czy tam także nieruchomości poszły w dół?
  Chodzi mi tylko o ceny zakupu - bo zakup mnie interesuje
   
 2. menikk

  menikk New Member

  12
  0
  1
  Faktycznie ceny mieszkań w Hiszpanii są bardzo niskie. Jeszcze niższe są w Grecji. Z powodu kryzysu są licytowane nawet za 1/3 wartości swojej. Jeżeli ktoś się nie boi terroryzmu uchodźców, zagranicznych urzędów to może powienien sie wlaśnie zastanowić nad Grecją? Jeżeli nie ccemy daleko szukać to opłaca się zakup lokali w miasteczkach przygranicznych. Przykładem jest Goerlitz. Tanie kamiennice do remontu, kupujemy i wynajmujemy. Ludzie często pracują za naszą zachodnią granicą a chcą mieszkać w Polsce gdzie jest znacznie taniej.
   
 3. PSH

  PSH New Member

  2
  0
  1
  Minęły ponad dwa lata od Twojego postu i to był bardzo dobry czas. On już się kończy
   
 4. AleksVillas

  AleksVillas New Member

  3
  0
  1
  Nie prawda, wcale się nie kończy. Mamy 2019r a ceny nieruchomości w Hiszpanii spadają i to rekordowo. Polecam inwestycje tam, mam dostęp do różnych parceli, wiem, co mówię :)
   
 5. Pav

  Pav New Member

  2
  0
  1
  Aleks mozesz sie ze mna skontaktowac prosze
   

Poleć tę stronę