1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycja w firmy - w jakie, gdzie?

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika naraya, 11 Marzec 2016.

 1. naraya

  naraya New Member

  4
  0
  1
  Czy znacie jakieś miejsce, w którym można inwestować w firmy? Ja póki co znalazłam tylko CapitalClub i wiem że tam można je znaleźć, nawet całkiem sensownie to wygląda. Mam trochę odłożonego kapitału i myślałam o tym, by go gdzieś ulokować. Rzecz jasna nie mam na myśli żadnych lokat tylko coś, co daje realny zysk, dlatego pomyślałam właśnie o inwestycji w firmy. Czy macie jakieś doświadczenia z tym związane? Moglibyście coś doradzić, polecić?
   
 2. orlok

  orlok New Member

  13
  0
  1
  Na pewno to że możesz dużo zyskać ale i dużo stracić jeżeli sie na tym nie znasz.
   
 3. naraya

  naraya New Member

  4
  0
  1
  To znaczy? Znasz się na tym? Mógłbyś się podzielić tą tajemną wiedzą? :D
   
 4. Monika1988

  Monika1988 New Member

  12
  0
  1
  A powiecie trochę więcej na temat tego, jak to wygląda w praktyce?
  Będę bardo wdzięczna.
   
 5. naraya

  naraya New Member

  4
  0
  1
  Z tego co udało mi się dowiedzieć to odnośnie tego CapitalClub - wygląda to mniej więcej w taki sposób, że firmy zgłaszają się po pieniądze, które są im potrzebne na rozwój. Na stronie internetowej jest "aukcja" danej firmy. Wybiera się jedną spośród dostępnych (to w sumie Twoja decyzja, która wybierzesz), deklaruje się ile chciałoby się tej firmie pożyczyć (załóżmy, że 5 tysięcy). Do tego dobiera się oprocentowanie (podany jest przedział od-do; im mniejszy się zaproponuje, tym większe szanse, że pożyczkodawca ostatecznie wybierze także naszą ofertę). Gdy zadeklaruje się na tyle ludzi, by dało się z tego uzbierać całą wymaganą przez pożyczkodawcę kwotę to wtedy on wybiera te najkorzystniejsze oferty. Jeśli uda Ci się znaleźć w gronie wybranych to wtedy pożyczkobiorca podpisuje z Tobą umowę i weksel lub inne zabezpieczenie. Ostatnim etapem jest już tylko spłata zadłużenia wraz z odsetkami. Ktoś tego próbował? Bo ja to póki co znam tylko z teorii, nie wiem jak to wygląda w praktyce...
   
 6. egonwn

  egonwn New Member

  1
  0
  0
  Proponuje inwestować w recycling:

  Co 5 tygodni zyskujemy 14% od zainwestowanej kwoty.Profit mozemy wyplacic lub reinwestowac. Zainwestowana kwote rowniez mozemy wyplacic jesli jesli nam sie program nie podoba. Jesli sa jakies pytania proszę pytac.
   
  Last edited by a moderator: 27 Wrzesień 2016
 7. Kamila1023

  Kamila1023 New Member

  2
  0
  0
  Osobiście inwestuję w recykling śmieci:
  Jest to dobra opcja na inwestowanie jeżeli nie posiadasz jakiegoś wybitnie dużego kapitału, a nie chcesz coby pieniądze leżały na koncie.
  Z doświadczenia mogę stwierdzić, iż firma jest wypłacalna. Pieniądze są zamrożone przez 5 tygodni, a procent jest całkiem niezły.
   
  Last edited by a moderator: 27 Wrzesień 2016

Poleć tę stronę