1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestycja różnych sum: 20/50/100/250 tyś

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Cocaine, 9 Kwiecień 2017.

 1. Cocaine

  Cocaine New Member

  1
  0
  1
  Witam!
  Mam pytanie gdzie najlepiej mnożyć różne kwoty, chodzi o lokaty itp.. chyba, że jest lepsza możliwość. Najlepiej to tak by pieniążki same rosły :D
  Mam do dyspozycji kwotę ok. 250 tyś zł.
  Mogę jednak umieścić rożne sumy- 20/50/100/250 w zależności od zysku.
  Pozdrawiam
   
 2. PiotrA

  PiotrA New Member

  1
  0
  0
  Jeżeli ma być bezpiecznie, zapomniałbym o wszystkich papierowych lokatach i papierowych aktywach. Kondycja dzisiejszego systemu monetarnego jest katastrofalna. Jesteśmy w przededniu upadku systemu. Dlaczego banki centralne na całym świecie masowo skupuja złoto, a nie np. obligacje innych krajów? Właśnie dlatego. Trzeba uciekać od papierów, bo niedługo moga być nic niewarte. Najlepsze inwestycje to wszystko, co trwałe: złoto, diamenty, grunty. Nieruchomości podczas kryzysów znacznie traca na wartości (nawet 80%), dlatego zastanowiłbym się nad dwoma pierwszymi.

  Jeżeli chodzi o złoto, od 2000 roku jego cena wzrosła 350%. A przede wszystkim jest najbezpieczniejsza ze wszystkich inwestycji (jako pieniadz funkcjonuje od 6000 lat i jeszcze nigdy nie straciło swojej wartości), ale też ma bardzo duży potencjał zysku. Składa się na to wiele czynników. Nawet Warren Buffet, który znany jest z tego, że nie przepada za inwestycjami w złoto, powiedział że jego zdaniem jego cena wzrośnie w ciagu kilku nastepnych lat 10-krotnie. Dodatkowo jest najlepszym możliwym zabezpieczeniem przed kryzysami, w szczególności walutowymi, kiedy zyskuje na wartości wielokrotnie. Np. podczas hiperinflacji w Niemczech w latach 20. za 25 uncji złota, czyli dzisiejsze 130 tys. zł, można było kupić dzielnicę prestiżowych nieruchomości komercyjnych w centrum Berlina. Dzisiaj cena w złocie byłaby kilka tysięcy razy wyższa.mDzieje sie tak dlatego, że gdy pieniadz papierowy traci wartość, ludzie uciekaja do prawdziwego pieniadza, którym zawsze było złoto. A jeżeli podczas kryzysów nieruchomości tanieja nawet o 80% - kupujemy je za nasze złoto z rabatem.

  Na złocie niewatpliwie będzie można ugrać bardzo dużo w najbliższych latach. A być może nawet zbić fortunę. Bo jeżeli ludzie straca zaufanie do systemu monetarnego, opartego na papierowym dolarze bez pokrycia, nastapi masowa ucieczka kapitału z rynków do złota. A wtedy jego cena wzrośnie niebotycznie.

  Najlepsze sa sztabki. Sa tańsze od monet, a podczas odsprzedaży cena za nie jest wyższa. Ważne żeby sztabka posiadała certyfikat LBMA. Niestety żadna polska mennica go nie ma.
  Pozdrawiam
   
  Last edited by a moderator: 12 Lipiec 2017
 3. Tasiorka89

  Tasiorka89 New Member

  2
  0
  1
  Cześć.
  Ja zainwestowałam w firme ( a raczej w paczki reklamowe) Futernetadpro.. Inwestycja zaczyna się już od 10$(czyli ok 37zł)do ok 5000$.
  wykupujesz sobie paczki reklamowe ( tyle ile możesz zainwestować) potem już tylko sobie oglądasz 10 reklam co zajmuje ok 7 min aby mieć dzienne nalicznia. Naliczenia zależne są też od ilości paczek im więcej ich masz tym wyższe otrzymujesz naliczenia dzienne. Ogólnie jest tak że kupując np. paczkę 50$ zyskujesz po wypracowaniu 60$. Jest możliwa też reinwestycja tzn procent składany. Mając kilka już paczek które, już pracują możesz sobie reinwestować na poczet następnych paczek. A co najważniejsze nie musisz polecać ani nic sprzedawać.. Przez rok czasu możesz sobie fajną sumkę uzbierać.

  Jeśli temat Was zainteresuje chętnie podeślę więcej informacji.
   
 4. ArFeN

  ArFeN New Member

  4
  0
  1
  250 tysi tylko w fundusze
  50 tysi w biznes
   
 5. bitrust

  bitrust New Member

  3
  0
  1
  Reprezentuję firmę działającą na rynku private debt. Zajmujemy się pozyskiwaniem alternatywnych źródeł finansowania dla podmiotów gospodarczych, które mogą zapewnić zabezpieczenie spłaty swoich zobowiązań w postaci hipoteki lub przewłaszczenia nieruchomości.
  W naszym portfelu znajduje się wiele firm poszukujących finansowania zabezpieczonego na wartościowych i płynnych nieruchomościach.
  Naszym Inwestorom oferujemy tylko sprawdzone projekty oraz pełne wsparcie prawne na każdym etapie procesu pożyczkowego. Decydując się na inwestycje w pożyczkę zabezpieczoną nieruchomością dla firmy możecie Państwo liczyć na stopę zwrotu między 9 a 11% w skali roku w zależności od projektu oraz czasu jego trwania. Czas trwania pożyczki to 12 do 24 miesięcy.
  Zachęcam do zapoznania się z załączoną prezentacją naszej Spółki i zapraszam do kontaktu.

  pozdrawiamy zespół bitrust.pl
   

Poleć tę stronę