1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

inwestowanie

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika jan77, 5 Luty 2019.

 1. jan77

  jan77 Member

  32
  2
  8
  W najlepiej inwestować teraz ?
   
 2. Investor

  Investor New Member

  4
  1
  3
 3. Kosek58

  Kosek58 New Member

  2
  0
  1
  Można się dogadać z doradcami ze strony mennica24.pl. Już trzy razy zamawiałem tutaj różne kruszce (złoto, srebro, platynę) i jeszcze nie miałem powodów do narzekań. Kompleksowa, terminowa obsługa, bardzo dobry kontakt z doradcą, wszystko czytelnie wytłumaczył, polecam tego dealera zwłaszcza początkującym inwestorom.
   
 4. PatrysjaMuradyan

  PatrysjaMuradyan New Member

  14
  0
  1
  Nieruchomości :) Sprawdź sobie Wisełka Apartamenty i Spa - są w super okolicy oraz mają na terenie osiedla kawiarnie i kompleks saun. Także jest to świetna inwestycja pod wynajem czy to stały czy turystyczny - sezonowy :)
   
 5. zydek

  zydek Member

  35
  0
  6
  Nie ma czegoś takiego, w co najlepiej teraz inwestować. To zależy tylko i wyłącznie od waszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Inwestowanie to nie jest zabawa - tutaj wszystko wymaga zdrowego podejścia, zaangażowania, poświęcenia analityce i dopiero wtedy możecie się spodziewać, że przyniesie to jakiekolwiek korzyści. Nic nie dzieje się od razu - zmian możecie się spodziewać dopiero stopniowo.
   

Poleć tę stronę