1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestowanie w złoto

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika jan77, 14 Lipiec 2021.

 1. jan77

  jan77 Member

  47
  2
  8
  Jeśli ktoś z Was inwestuje w metale szlachetne i ewentualnie możecie polecić pod tym kątem jakąś opcję, co warto będzie kupować to dajcie znać. Szukam miejsca, gdzie faktycznie zakup będzie z pewnego źródła i będzie wiadomo, że złoto to rzeczywiście złoto, certyfikat, odpowiednie opakowanie dla sztabek czy monet.
   
 2. Robson44

  Robson44 New Member

  11
  0
  1
  Według mnie warto zastanowić się nad inwestycją w metale szlachetne dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na lokowanie części oszczędności w złote i srebrne monety kupując je w Mennicy Skarbowej. Udało mi się już patrząc z perspektywy dwóch lat naprawdę odłożyć w kruszcach spore oszczędności na zabezpieczenie przyszłości i dla swoich dzieci kiedy wkroczą w dorosłość. Pozdrawiam!
   
 3. TomaszMM

  TomaszMM Member

  34
  0
  6
  Przede wszystkim jeśli chodzi o wybór miejsc w których bezpiecznie kupicie metale szlachetne w formie złotych sztabek oraz monet to jak najbardziej polecam MennicaSkarbowa.pl ze względu na ceny, terminowe realizacje i jednocześnie pełne wsparcie obsługi w zależności czego potrzebujecie.
   

Poleć tę stronę