1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestowanie w złoto

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika Kosek58, 3 Sierpień 2020.

 1. Kosek58

  Kosek58 New Member

  13
  0
  1
  Mam trochę gotówki, trochę waluty i tak myślę, żeby kilkanaście tysięcy zainwestować w złoto, tylko szukam jakieś sensownej propozycji, gdzie warto kupić. W sieci tych ofert jest w teorii sporo, ale trochę się takiego kupowania w ciemno obawiam więc jak ktoś inwestuje i wie, gdzie można bez obaw kupować to niech się podzieli informacją.
   
 2. Miki789

  Miki789 New Member

  9
  0
  1
  Ja kupuje w ostatnim czasie złoto za pośrednictwem mennica24.pl . Sensowny sklep z dużą ilością różnych propozycji więc można też dopasować wielkość inwestycji do posiadanych środków jakie na zakup złota będzie się chciało przeznaczyć.
   
 3. pablitos

  pablitos New Member

  1
  0
  1
  teraz zdania są podzielona czy teraz warto zainwestować w złoto. Bardzo możliwe że trochę za późno.
   
 4. pwl

  pwl New Member

  2
  0
  1
  Pomijając kwestie momentu w którym warto zainwestować w złoto to chciałbym się podzielić opinią na temat stron z których osobiście korzystałem. Mennica 24 to był mój pierwszy wybór, ale z czasem zdałem sobie sprawę, że ceny są nieco wyższe w porównaniu do innych. Najwięcej zamówień realizuje w metale lokacyjne, spory wybór i ceny nieco niższe od tych w poprzedniej. Teraz jestem na etapie sprawdzania szlachetnie inwestycje i independent metals, z pierwszego zamówiłem, kontakt bardzo dobry, transakcja przebiegła sprawnie, ale zdaję sobie sprawę, że z racji charakterystyki tego portalu to kwestia indywidualna i należy tam uważać, weryfikować, najlepiej kupować osobiście i sprawdzać autentyczność wszystkimi dostępnymi metodami. Pozdrawiam :)
   

Poleć tę stronę