1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestowanie w nieruchomości na Florydzie

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Robert, 11 Luty 2016.

 1. Robert

  Robert New Member

  13
  0
  1
  Coś dla bogatszych osób - chodzi o inwestowanie na Florydzie głównie w domy które wynajmowane sa dla turystów.
  Oglądałem kiedyś program tylko w niemieckiej TV i tam mówili, że teraz w czasie kryzysów domu na Florydzie staniały i to sporo - można też sporo wytargować jesli chodzi o cenę jak ktoś wie jak to robić.
  Ale czy opłaca się tak wynajem później takich domów turystom? Co o tym sadzicie?
  Czy może ktoś tutaj próbował takich inwestycji w nieruchomości na Florydzie albo w jakichś podobnych miastach?
  Czekam na wasze opinie i doświadczenia.
   
 2. Konrad

  Konrad New Member

  28
  0
  1
  Floryda. Jest to stan na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych, na półwyspie Floryda otoczonym przez wody. Takie położenie geograficzne sprawia, że jest to idealne miejsce na pobyt urlopowy, zważywszy na świetną infrastrukturą i komunikację.
  Inwestycja w nieruchomości w USA jest opłacalna zarówno dla tych, którzy chcą posiadać nieruchomość w atrakcyjnym miejscu do wypoczynku/spędzania urlopu jak i dla tych, którzy chcą zainwestować w nieruchomości korzystając z preferencyjnej sytuacji rynkowej.
   
 3. Agata

  Agata New Member

  29
  0
  1
  Dodam też od siebie co wiem :) Posiadanie nieruchomości na Florydzie wiąże się z podobnymi kosztami, jakie ponosi właściciel domu lub mieszkania, w każdym innym państwie.Decydując się na zakup nieruchomości w USA, obecnie można a nawet warto skorzystać z pomocy jednego z wielu przedsiębiorstw w Polsce specjalizujących się w pośrednictwie w zakupie nieruchomości.
  Przedsiębiorstwa specjalizujące się w pośrednictwie w zakupie nieruchomości za granicą załatwiają praktycznie wszelkie formalności, a także proponują i doradzają w zakupie nieruchomości.
   

Poleć tę stronę