1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Inwestowanie w monety bulionowe

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Patryk, 19 Luty 2016.

 1. Patryk

  Patryk Member

  39
  0
  6
  Planuję zacząć systematycznie oszczędzać pieniądze i inwestować je w monety bulionowe. Ogólnie jestem świeżakiem w tym wszystkim. Ostatnio usłyszałem, że inwestycja w monety jest opłacalna i można na tym dosyć fajnie zarobić. Dlatego właśnie zainteresowałem się tym tematem i chcę jeszcze się jeszcze troszkę "doszkolić". Byłbym naprawdę wdzięczny, gdyby ktoś udzielił mi kilku cennych porad na podstawie własnego doświadczenia. Mam nadzieje, że będzie tutaj dużo wartościowych komentarzy :) Z góry dziękuję
   
 2. Konrad

  Konrad New Member

  28
  0
  1
  Moje rady. Kupuj wyłącznie monety 1 uncjowe. Nie zwracaj jakiejklwiek uwagi na rzekomą 'wartość numizmatyczną' , bo jeżeli faktycznie zrealizuje się jakiś zły scenariusz to nawet bardziej w cenie będą znane monety wielkonakładowe a z monetą z jakiejś krótkiej pseudonumizmatycznej serii możesz mieć problem ze sprzedażą. Nawet jak kupujesz u sporego dilera, przetestuj najpierw zakupem próbnym, nie od razu w 1 strzale wielki zakup. Najlepiej kupuj monety o jak najwyższym nominale. To daje ok. 23% pokrycia ceny monety przez cenę nominalną.
   
 3. Kosek58

  Kosek58 New Member

  13
  0
  1
  Zobacz sobie ofertę - mennica24.pl, mają sporo propozycji pod kątem monet, szybko wysyłają, bo z tego co widać na stronie w 24h.
   

Poleć tę stronę