1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Integracja z hurtowniami dla sklepu na Prestashop

Dyskusja w 'Własna firma' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 4 Listopad 2021.

 1. TomaszMM

  TomaszMM New Member

  19
  0
  1
  Jak skutecznie integrować hurtownie dropshippingowe do sklepu postawionego na Prestashop? Jednocześnie jak skutecznie automatyzować kolejne procesy m.in nakładanie marży.
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  14
  0
  1
  Jak najbardziej jeśli chodzi o prowadzenie sklepu online to bardzo często borykamy się z problemami integracjami hurtowni dropshippingowymi i ilością produktów jeśli ma być to duży sklep z kilkoma tysiącami wariantów. Nie mówiąc już o narzutach, aktualizacjach stanów magazynowych itd. My dlatego wybraliśmy Droplo ogólnie bardzo dobre narzędzie ułatwiające wiele procesów, dzięki czemu też mamy więcej casu m.in na obsługę klienta i działania marketingowe.
   
 3. Jakubs

  Jakubs New Member

  3
  0
  1
  Ogólnie samo rozwiązanie na plus według mnie, jak macie dużo produktów, integracji i też chcecie sprawnie radzić sobie ze stanami magazynowymi itd to droplo daje radę, też zawsze możesz sobie go przetestować za darmo przez miesiąc i upewnić się czy to na pewno odpowiednie rozwiązanie dla Waszego biznesu.
   
 4. TomaszMM

  TomaszMM New Member

  19
  0
  1
  No to może i trzeba sprawdzić, dzięki za szybkie i konkretne odpowiedzi
   

Poleć tę stronę