1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

GPW 2016 hossa czy bessa ?

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Agniecha226, 19 Luty 2016.

 1. Agniecha226

  Agniecha226 New Member

  2
  0
  1
  Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się giełdą papierów wartościowych. Wiem, że można na tym zarobić bardzo duże pieniądze (oczywiście jest ryzyko straty no ale jak człowiek nie ryzykuje to później nie wie co traci, prawda?). Nie jestem w tych sprawach jeszcze ekspertem ale od czegoś każdy kiedyś zaczynał. Pomóżcie mi zadecydować jak dobrze wybrać i wogle. Chciałabym zacząć w nie inwestować już teraz ale nie wiem czy jest na to dobry moment i czy aktualnie jest hossa czy bessa na GWP ?
   
 2. Emila

  Emila New Member

  21
  0
  1
  Witam. Z tego co wyczytałam w internecie wynika, że rok 2016 narazie nie jest szczęśliwy dla GPW.
  Zakłada się, że wysyp niekonwencjonalnych posunięć w polityce gospodarczej będzie trwał. Jednak — paradoksalnie — może to nie zaszkodzić tak bardzo gospodarce i rynkom, w miarę jak kiełkujące w strefie euro ożywienie gospodarcze zacznie docierać także do Polski.
  Ja osobiście radzę na początek odpuścić sobie GPW. Kierowałabym się jak już w "mniej skomplikowane" inwestycje. Mam nadzieję, że pomogłam chociaż trochę
   
 3. danuta405

  danuta405 New Member

  1
  0
  1

Poleć tę stronę