1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

gdzie można kupić złote sztabki złota

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Kosek58, 8 Lipiec 2020.

 1. Kosek58

  Kosek58 New Member

  13
  0
  1
  Szukam jakiegoś miejsca, gdzie można kupić złote sztabki, ewentualnie złote monety. Jak macie coś sprawdzonego to podzielcie się propozycjami. Ogólnie zależy mi wyłącznie na złocie certyfikowanym. Chce zainwestować nieco większą kwotę, kilkadziesiąt tysięcy złotych więc nie mam zamiaru bawić się w jakichś sprzedawców co do których nie będę miał gwarancji, że to złoto jest faktycznie złotem o pełnej jakości i wartości.
   
 2. jan77

  jan77 Member

  47
  2
  8
  W złoto możesz zainwestować w sklepie mennica24.pl . Specjalnie przygotowana firma, która zajmuje się złotem inwestycyjnym. Oferta bardzo dobrze przygotowana, różne formy złota mają do zaoferowania, sztabki monety, wszystko co najważniejsze z certyfikatami.
   
 3. AWB

  AWB New Member

  3
  0
  1
  Ja kupowałam w Tavex.pl
   
 4. SebastianMel

  SebastianMel New Member

  9
  0
  1
  A jak już zabieracie się za poszukiwania konkretnej i sprawdzonej mennicy w której będziecie mogli kupić metale szlachetne to moge polecić kontakt z Mennicą Skarbową jest najlepsza cena, w przeciwieństwie do innych miejsc, które odwiedziłam w ostatnim czasie. Jeśli planujecie inwestycję, to jak najbardziej polecam tym bardziej ze dostępne są od ręki bądź zamówienia realizowane w ciagu 24h
   

Poleć tę stronę