1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Franczyza LucArt

Dyskusja w 'Własna firma' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 10 Maj 2019.

 1. TomaszMM

  TomaszMM New Member

  19
  0
  1
  Czy prowadzi ktoś Was biznes we franczyzie? Jeżeli tak to, czy jesteście zadowoleni i chciałbym się jeszcze czegoś więcej dowiedzieć na temat firmy Lucart, która umożliwia otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego właśnie na zasadach takiej współpracy. Co sądzicie?
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  14
  0
  1
  Ja zdecydowałem się w zeszłym roku już na franczyzę z LucArt i z tego jestem zadowolony. Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na bardzo dobry poziom organizacji, do tego zapewniają najlepsze ceny na rynku jeżeli chodzi o dostawy produktów i co ważne ilość klientów nam rośnie więc już zyski też są coraz lepsze :)
   
 3. Robson44

  Robson44 New Member

  11
  0
  1
  Również ostatnio usłyszałem o tej formie biznesu franczyzowego i muszę przyznać, że naprawdę mnie zaciekawili właśnie takim punktem gdzie można znaleźć rzeczywiście większość potrzebnych części, czy też akcesoriów do auta. Tym bardziej, że w wielu miastach po prostu tego brakuje i jeżeli czegoś potrzebuje na daną chwilę to zazwyczaj trzeba je zamawiać przez internet i czekać kilka dni.
   
 4. Paweł00

  Paweł00 New Member

  8
  0
  1
  Wydaje mi się, że po odpowiedziach użytkowników forum wspomniany LucArt jest jedną z ciekawszych opcji jeżeli mówimy tutaj o podejściu firmy zapewniającej franczyzę od samej organizacji, aż po działania marketingowe. Biznes może się obiecująco rozkręcić i mam nadzieję, że również u Ciebie się to uda jeśli konkurencja nie ma nic ciekawego do zaoferowania.
   
 5. GrzesiekS

  GrzesiekS New Member

  1
  0
  1
  Zgodzę się z wypowiedziami poprzedników, ponieważ jak możesz zauważyć zainteresowanie tą marką jest spore. Dlatego warto się pośpieszyć jeśli chcesz otworzyć swój sklep motoryzacyjny bez dużej konkurencji, tym bardziej jeśli jeszcze nie działają w Twoim mieście bo wtedy zdobędziesz naprawdę sporą ilość własnych klientów.
   
 6. Manius43

  Manius43 New Member

  3
  0
  1
  No tak rosną w siłę, wiec jeśli nie ma dużej konkurencji w Twoim mieście i jeszcze nikt nie otworzył punktu LucArt to warto pomyśleć nad tym w czas i cieszyć się dużym wsparciem z góry, dobrą organizacją oraz coraz lepszymi zyskami.
   
 7. SebastianMel

  SebastianMel New Member

  2
  0
  1
  Właśnie dlatego wszyscy zainteresowani powinni odwiedzić wcześniej ich stronę lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ na której znajdziecie więcej dokładnych informacji jak to w ich przypadku wygląda współpraca, jakie przynosi to korzyści oraz jak ewentualnie mógłby wyglądać Wasz sklep :)
   
 8. ErykM

  ErykM New Member

  1
  0
  1
  Zgadza się i do tego masz już dobrze ugruntowaną pozycję marki na rynku w danym zakresie co też znacząco ułatwia przyciągnięcie klientów także współpraca z LucArt na pewno wyjdzie Ci na dobre i jak już wszystko zrozumiesz to wtedy kolejne kroki biznesowe przed Tobą [​IMG]
   
 9. Jakubs

  Jakubs New Member

  3
  0
  1
  Franczyza to fajnie rozwijający się dział i w przypadku tak szybko rozwijającej się konkurencji ciężko jest sobie wypracować markę. Dlatego to opcja biznesowa, która realnie się sprawdza jeśli oczywiście stawiamy na firmę, która dba o swoich franczyzobiorców. Co do LucArt możesz być raczej pewny jakości oraz konkurencyjności oferty którą obiecują na starcie.
   

Poleć tę stronę