1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Franczyza LucArt

Dyskusja w 'Własna firma' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 10 Maj 2019.

 1. TomaszMM

  TomaszMM New Member

  15
  0
  1
  Czy prowadzi ktoś Was biznes we franczyzie? Jeżeli tak to, czy jesteście zadowoleni i chciałbym się jeszcze czegoś więcej dowiedzieć na temat firmy Lucart, która umożliwia otworzenie własnego sklepu motoryzacyjnego właśnie na zasadach takiej współpracy. Co sądzicie?
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  11
  0
  1
  Ja zdecydowałem się w zeszłym roku już na franczyzę z LucArt i z tego jestem zadowolony. Przede wszystkim w ich przypadku można liczyć na bardzo dobry poziom organizacji, do tego zapewniają najlepsze ceny na rynku jeżeli chodzi o dostawy produktów i co ważne ilość klientów nam rośnie więc już zyski też są coraz lepsze :)
   
 3. Robson44

  Robson44 New Member

  6
  0
  1
  Również ostatnio usłyszałem o tej formie biznesu franczyzowego i muszę przyznać, że naprawdę mnie zaciekawili właśnie takim punktem gdzie można znaleźć rzeczywiście większość potrzebnych części, czy też akcesoriów do auta. Tym bardziej, że w wielu miastach po prostu tego brakuje i jeżeli czegoś potrzebuje na daną chwilę to zazwyczaj trzeba je zamawiać przez internet i czekać kilka dni.
   
 4. Paweł00

  Paweł00 New Member

  7
  0
  1
  Wydaje mi się, że po odpowiedziach użytkowników forum wspomniany LucArt jest jedną z ciekawszych opcji jeżeli mówimy tutaj o podejściu firmy zapewniającej franczyzę od samej organizacji, aż po działania marketingowe. Biznes może się obiecująco rozkręcić i mam nadzieję, że również u Ciebie się to uda jeśli konkurencja nie ma nic ciekawego do zaoferowania.
   

Poleć tę stronę