1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Firma Domega z Poznania - opinie

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika TomaszMM, 29 Kwiecień 2022.

 1. TomaszMM

  TomaszMM Member

  33
  0
  6
  Planujemy skorzystać z pomocy firmy Domega z Poznania w zakresie wykonania prac montażowych oraz samej realizacji zakupu stolarki okiennej. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i jednocześnie na co zwrócić uwagę pod względem ceny do jakości. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje!
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  19
  0
  1
  Odnośnie poszukiwań przede wszystkim dobrej stolarki okiennej to zdecydowanie mogę polecić Wam skontaktowanie się z firmą Domega. My byliśmy u nich kilka miesięcy temu szukając nowych okien i oczywiście zdecydowaliśmy się na wybór producenta OknoPlast w wydaniu PCV. To co ich wyróżnia to zdecydowanie bardzo dobry wybór, dobre ceny i jednocześnie dotrzymują terminów wykonanych prac montażowych, co akurat nie często się zdarzało u naszych znajomych wybierających inną firmę.
   
 3. GrzesiekS

  GrzesiekS New Member

  2
  0
  1
  Podzielam wypowiedź poprzednika i także uważam, że warto tutaj poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez firmę Domega ze względu na doświadczenie, dobrze zestawioną ofertę i jednocześnie obsługę na której wsparcie można liczyć od początku do końca. W końcu udało się uporać z tym problemem i mam nadzieję, że także u Was przebiegnie to oczywiście pomyślnie.
   
 4. TomaszMM

  TomaszMM Member

  33
  0
  6
  Ogromne dzięki za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze kilka przydatnych podpowiedzi nam się tutaj pojawi z Waszej strony.
   
 5. Ysen

  Ysen New Member

  4
  0
  1
  Podzielam opinię na temat firmy Domega to odpowiedni kierunek poszukiwań produktów i dobrych specjalistów. Na stanie mają szeroki wybór producentów oraz modeli. Natomiast obsługa na pewno pomoże Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej i zajmą się montażem. Nasz wybór to okna OknoPlast PCV, a drzwi dębowe Parmax.
   

Poleć tę stronę