1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Diamond Certainty

Dyskusja w 'Zarabianie w internecie' rozpoczęta przez użytkownika Trycki, 18 Październik 2018.

 1. Trycki

  Trycki New Member

  1
  0
  1
  Cześć wszystkim!

  Jestem tutaj, ponieważ chciałem wam przedstawić biznes, który dopiero teraz startuje w naszym kraju. Mowa tutaj o Diamond Certainty. Jest to platforma wydana przez firmę DIC (Diamonds International Corporation) istniejącą od 2006 roku. Firma ta zajmuje się sprzedażą biżuterii i diamentów. Jej diamenty są certyfikowane przez laboratorium GIA. Tyle słowem krótkiego wstępu.

  Diamond Certainty jest to platforma inwestycyjno/oszczędnościowa. Co miesiąc wpłacamy min. $60, które odkłada się na naszym koncie. Dzięki temu możemy sobie kupić diament inwestycyjny bądź biżuterię tak jakby "na raty". Nie każdego stać aby kupić diament od razu, a tak dzięki odkładaniu pieniędzy co miesiąc możemy sobie kupić taki kamień. Cena diamentów na przestrzeni lat praktycznie cały czas rośnie. Jest to bardzo dobra inwestycja, podobnie jak złoto. Warto mieć w swoim portfelu inwestycyjnym diamenty.

  W firmie istnieje dodatkowo parę bonusów, dzięki którym możemy dodatkowo zarobić. Jeśli co miesiąc wpłacamy min. $60 przysługuje nam bonus lojalnościowy, dzięki któremu możemy zarobić dziesięciokrotność naszego "abonamentu". Działa to na zasadzie matrycy. Nie będę teraz dokładnie tego opisywał, jeśli ktoś jest chętny mogę wysłać dodatkowe materiały w wiadomości prywatnej. Kolejnym bonusem jest bonus za polecenie. Dostajemy 5% wartości "abonamentu" poleconej osoby co miesiąc, czyli przy zakupie za $60 dostajemy 3$ miesięcznie i dodatkowo osoba ta wpada do naszej matrycy i dostajemy bonus lojalnościowy.

  Jest to powierzchowny opis projektu. Jeśli zainteresował Cię ten projekt, możesz napisać do mnie wiadomość prywatną albo zadać jakieś pytania w komentarzu. Uważam ten biznes za bardzo interesujący, ponieważ dostajemy fizyczny produkt i mamy możliwość wyrobienia sobie dodatkowo dochodu pasywnego.

  Zapraszam do kontaktu :)
   
 2. kryptohajs

  kryptohajs New Member

  29
  0
  1
  Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie kryptohajs.pl
  Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam po 3-4 tysiące tygodniowo przy inwestycji tylko 300euro. Wszystkie informacje znajdziesz na kryptohajs.pl
   

Poleć tę stronę