1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Czy jest szansa na kredyt

Dyskusja w 'Kredyty i pożyczki' rozpoczęta przez użytkownika ipr, 8 Wrzesień 2017.

 1. ipr

  ipr New Member

  7
  0
  1
  Wraz z mężem skończyliśmy studia i chcemy przeprowadzić się do Warszawy w celu znalezienia pracy. Nie mamy w tym momencie dochodów, jednak chcielibyśmy wziąć kredyt hipoteczny (w ogóle jeśli to możliwe) i kupić mieszkanie. Jeżeli Naszymi żyrantami byliby moi rodzice, którzy mogliby wziąć kredyt hipoteczny na siebie, bo są wypłacalni to czy nam go dadzą? Ogólnie oni mogliby go wziąć, a my im spłacać, jednak wtedy nie możemy się starać o MDM. Czy jest jakiś sposób?
   
 2. tapir

  tapir New Member

  9
  1
  1
  Bez rozmowy z doradcą tego problemu nie ugryziesz. W raiffeisen mają między innym kredyt MDM, ale trzeba się pofatygować, bo na forum problemu nie rozwiążesz
   
 3. kowalewa

  kowalewa New Member

  24
  0
  1
  Raczej nie dostaniecie kredytu, tylko oni. Bez dochodów nie ma szans.
   
 4. ruchcap

  ruchcap New Member

  18
  0
  1
 5. euro90

  euro90 New Member

  1
  0
  1
  Jeśli chcemy poznać nasze szanse na kredyt czy pożyczkę warto porozmawiać z doradzą z Bold Invest, to firma która do tematu kredytów podchodzi niezwykle poważnie. Bardzo czytelne warunki i konkurencyjna oferta, tym ostatnio aktywnie wchodzą na nasz rynek. Warto sprawdzić i porównać ich ofertę, wiem że jest bardzo atrakaycjna.
   

Poleć tę stronę