1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Crowdfunding panele akustyczne EHO

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika Kamo, 17 Lipiec 2019.

 1. Kamo

  Kamo New Member

  1
  0
  1
  Witam. Widziałem na FoundedByMe, że będzie akcja crowdfundingowa dotycząca paneli akustycznych od EHO S.A. Warto w inwestować? co myślicie? cena akcji niska, więc kusi troszkę, a produkt dość innowacyjny i ciekawy. Czytałem, że dostał już kilka nagród w kraju i za granicą.
   
 2. PrzemekPol

  PrzemekPol New Member

  13
  0
  1
  Przyznam, że brzmi to całkiem interesująco. Sprawdziłem sobie właśnie jak to wygląda oraz na jakiej zasadzie działa i jestem jak najbardziej za! Mam nadzieję, że w temacie znajdą się osoby które o tym rozwiązaniu powiedzą coś więcej [​IMG]
   
 3. OlekOp

  OlekOp New Member

  2
  0
  1
  Jeśli będziesz chciał dowiedzieć się więcej na temat firmy EHO SA oraz ich produktów, czyli właśnie paneli akustycznych to zajrzyj na ehomuteboards gdzie są dokładnie przedstawione. Warto tez pamiętać, że już teraz prowadzona jest ich sprzedaż więc wystarczy trochę więcej kapitału, aby to odpowiednio rozwinąć.
   
 4. Ysen

  Ysen New Member

  1
  0
  1
  Fajny temat zobaczymy w takim razie jak to się rozwinie, a wiecie już dokładnie kiedy rusza akacja crowdfundingowa na FoundByMe, czy jeszcze nie jest to określone?
   
 5. OlekMol

  OlekMol New Member

  1
  0
  1
  Na pewno trzeba się z tym zapoznać dokładnie sprawdzić ich stronę, social media oraz stronę akcji na FoundByMe. Rynek Crowdfundingu coraz lepiej się rozwija i umożliwia szybki zwrot z inwestycji oraz dobre zyski. My jesteśmy zainteresowani bo firma EHO SA wydaje dość tanie akcje, a same panele akustyczne w mojej opinii są produktem na duży plus.
   

Poleć tę stronę