1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Crowdfunding FounedByMe - firma EHO SA

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika Manius43, 27 Lipiec 2019.

 1. Manius43

  Manius43 New Member

  3
  0
  1
  Cześć,
  Czy słyszeliście o akcji crowdfundingu na FounedByMe dotyczącej firmy EHO SA, jeśli tak to co o tym sądzicie i czy to dobra opcja inwestowania?
   
 2. SebastianMel

  SebastianMel New Member

  11
  0
  1
  Hmm ja jeszcze o takiej opcji nie słyszałem, natomiast mam nadzieję że temat ciekawie się rozwinie i trochę więcej będziemy mogli się o tej firmie oraz opcji inwestowania dowiedzieć.
   
 3. SebastianMM

  SebastianMM New Member

  7
  0
  1
  Wiesz co najlepiej będzie jeśli zajrzysz na FounedByMe gdzie będzie prowadzona akcja crowdfundingowa właśnie firmy EHO SA, warto wspomnieć że są doceniany na rynku międzynarodowym nagrodami - red-dot design award,IF design award oraz przyznawana w Polsce Must Have co na pewno pokazuje możliwości rozwoju.
   
 4. Jakubs

  Jakubs New Member

  12
  0
  1
  Podzielam pozytywną opinię poprzednika i także interesuje mnie jak ten projekt się rozwinie oraz ile przyniesie inwestorom. Raczej wątpię w stratę, bo już teraz ich panele akustyczne są własnie doceniane na świecie, w kraju i też pozwalają się odprężyć w spokoju od szumu miast i tych krzyków w pracy.
   
 5. Robson44

  Robson44 New Member

  11
  0
  1
  Według mnie przed podjęciem decyzji jest to, czy dana firma/projekt już ma klientów i czy jest widoczna na rynku. Patrząc po tym jak zdobywają nagrody i że jest prowadzona sprzedaż paneli akustycznych ich produkcji uważam, że jak najbardziej będzie to mogło dać dobry zwrot z inwestycji i to w niedługim czasie.
   
 6. Manius43

  Manius43 New Member

  3
  0
  1
  Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, bo tutaj jest parę elementów na które warto zwrócić uwagę aby podjąć dobrą decyzję. Tak jak piszecie wygląda to obiecująco i już mają praktycznie rozwinięty projekt, oby im się udało i nam też zarobić jako inwestorom.
   

Poleć tę stronę