1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Co bardziej opłacalne lokale komercyjne czy mieszkania?

Dyskusja w 'Nieruchomości' rozpoczęta przez użytkownika Robert, 11 Luty 2016.

Tags:
 1. Robert

  Robert New Member

  13
  0
  1
  Zastanawiam się nad tym co bardziej się opłaca - kupno mieszkania na wynajem czy może lepiej kupić lokal biurowy na wynajem?
  Co sądzicie o tym?
  Na czym bardziej da się zarobić - bo ja mam pewna koncepcję ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku...
  Ludzie mieszkają w wynajętych mieszkaniach i nie przywiązują się do nich a jak ktos prowadzi biznes i wynajmuje lokal to klienci wiedza gdzie jest - trudniej mu zmienić lokalizację bo straci klientów - co sadzicie o takiej tezie?
  Czy w takim razie lepiej kupić biuro na wynajem?
   
 2. zuzia

  zuzia New Member

  5
  0
  1
  Witaj.Mam znajomego który wdrożył w zycie moim zdaniem dość nowatorski plan. Wynajął lokal pod "biuro na godziny" W biurze dostępne jest wc, aneks kuchenny z czajnikiem i wodą, szybkie poółączenie internetowe, drugarka fax, skaner oraz niewielka salka konferencyjna. Reszta biura składa się z boxów oddzielonych scianami. Interesant przychodzi ze swoim laptopem ma do dyspozycji box z biurkiem i fotelem no i mże pracować. Niema tam niewiadomo jaich luksusów, ale nie ażdy może pracować w domu, a nie ażdego stać na wynajęcie biura na cały miesiąc. Uważam że to dość ciekawy pomysł a i podobno nieźle na tym zarabia
   
 3. beatka

  beatka New Member

  10
  0
  1
  warto i w to i w to, w zależności co mamy to spotykamy się z tego rodzaju problemami. Co do lokali komercyjnych wszystko zależy od ich lokalizacji i uciązliwości dla sąsiadów. Jezeli kupimy lokal pod jakieś usługi gastronomiczne w bloku na parterze gdzie będą nad nami mieszkać ludzie to nie każdemu moze się to podobać. Wydobywający się zapach, wieczirami lub nawet w nocy kręcocy się hałąsujący ludzie szczególnie uciążuwi są w letnie gorące noce kiedy jak otworzymy okjo to nie słychać wlasnych myśli a nad ranem trzeba wstać do pracy. Bedziemy zarabiać, ale czy warto komuś tak dokuczać??
   

Poleć tę stronę